Problem z Itunes i oprogramowaniem myszki

Witam,

mam dwa problemy,

 

posiadam myszkę A4techa X760, która przechowuje w swojej pamięci makra, oraz laptopa z Windowsem 10 w wersji Pro, niestety pomimo wybrania dysku systemowego w opcjach bootowania pierwszego w kolejce, to komputer wydaje się próbować w pierwszej kolejności odczytywać dane z myszki.

 

 

drugi problem mam z zainstalowaniem itunes, niestety po formacie aplikacja wyrzuca błędy, również przy wyłączonym antywirusie i zaporze, plik instalacyjny instalowany z uprawnieniami administatora, a system windows jest aktualny.

 

2040054

2040055

 

Ktoś coś może poradzić?

 

Ad1.

  • Win 10 instalowałeś sam czy był preinstalowany?

  • sprawdź ustawienia bootowania w systemie programem EasyBCD firmy Noesmart technologies

 

Ad.2

  • jest to błąd biblioteki MS Visual C++ Redistributable - biblioteka (a w zasadzie cały program itunes) jest => .type"win32" a procesor (system) “amd64”. Czy itunes jest również w wersji 64-bitowej? Nie wiem jak Apple tworzy programy ale 32-bitowy program powinien pracować pod systemem 64 bity.

System był preinstalowany (i upgradowany z 7mki),  ale czysty, bez softu producenta laptopa, a potem jeszcze przywrócony do stanu początkowego, natomiast itunes jest w wersji 64 bitowej ze strony apple, próbowałem też z wersją 32 bitowa, ale ta od razu wyrzuca błąd, że należy zainstalować wersję 64 bitową.