Problem z jakością działania sieci i pobieraniem

Nie wiem gdzie zamieścić ten temat,więc umieściłem go w dziale Problemy z oprogramowaniem. Mianowicie mam problem z działaniem internetu. Przez jakiś czas polegał on na tym że po włączeniu komputera sieć działała świetnie,ale po kilku minutach całkowicie przestawała działać (strony internetowe zaczynały się wczytywać całą wieczność). Nie pomagało odłączenie i ponowne podłączenie wtyczki od routera,internet zaczynał znowu działać na kilka minut dopiero po ponownym uruchomieniu komputera. Jednak od jakiegoś czasu problem zrobił się jeszcze gorszy. Wprawdzie teraz te “zwiechy” internetu ograniczyły się do minimum,jednak pogorszyła się znacznie jego jakość,nie mogę pobrać nawet najmniejszych plików,wiele stron nie chce mi się wczytać, lub wczytuje się bardzo długo,czasami wczytuje mi się tylko fragment danej strony i muszę kilkukrotnie ją odświeżać aby cała się wczytała,poza tym nie mogę pobierać żadnych aktualizacji programów i gier komputerowych. Co ciekawsze gdy sprawdzam jakość połączenia internetowego,pisze mi że jest bardzo dobra,takie rzeczy jak gry multiplayer działają mi bez najmniejszych problemów (pomimo tego że wymagają dobrego połączenia z internetem)a internet na moim tablecie działa bezproblemowo. Próbowałem pobrać jakiś program czyszczący komputer,albo przyśpieszający prędkość działania internetu ale jak już wspominałem nie mogę pobrać przez komputer nawet najmniejszych plików. Czy ktoś kiedyś miał podobne problemy,lub wie co powinienem zrobić,albo przynajmniej co powoduje te problemy z internetem? Z góry dziękuje za pomoc.

Lukaszfukasz123 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Pobierz Farbar Recovery Scan Tool http://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/ zgodny z wersją systemu 32-bit lub 64-bit.

Uruchom FRST i kliknij Scan. Pokaż raport FRST i Addition.

Wszystko jest rozwiązane,okazało się że miałem wirusa którego usunołem za pomocą avasta i teraz wszystkie wyżej wymienione problemy zniknęły.

Może jeszcze coś być nieporządanego.