Problem z japonska czcionka

Mam problem z wyswietlaniem japonskiej czcionki,zainstalowalem obsluge jezykuw wschodnio azjatyckich,ale nadal widze kreski,kwadraty itp co zrobic zeby wyswietlalo mi japonskie znaki?

Cris w jakim programie ??

Ogólnie Monczkin a problem w gluwnej mierze leży w kliencie do gry Tales Weawer ktura jest po japońsku,w menu start na pasku zamiast japonskich znakuw z nazwa tej gry mam ruzne literki kwadraty itp,tak smo jest w grze tzn. menu i niekture nazwy w grze widac w japonskich krzaczkach,ale spis serwerów, nazwy przedmiotuw itp już nie,chodzi mi gluwnie o to zeby japonskie znaki bylo widac w calym systemie,acha po zainstalowaniu obslugi językuw wschodnio azjatyckich z cd systemowego pojawil mi sie jakis program microsoftu ktury jak uaktywnie i wprowadze odpowiednie klawisze wyswietla mi znaki japonskie,ale tylko te co piszę,niewiem czy trzeba cos tam zrobic żeby wyswietlało znaki japonskie w całym systemie zamiast tych różnych chaotycznych znakuw typu kwadraty literki itp,acha program nazywa sie Japanise IME wersja dla windows xp.

Musisz posiadać fonty japońskie.

Ściągnij sobie ttf-kochi_1.0.20030809.orig.tar.gz

Rozpakuj i poszukaj kochi-gothic-subst.ttf i kochi-mincho-subst.ttf i wklej do windows\fonts.

Na stronach internetowych na pewno będziesz miał japońskie znaki w grze chyba też ale nie posiadam takiej i nie wiem na 100%.

wpn60fhz2gy57u93m.jpg