Problem z Javą w IE 9 - przeglądanie nie jest płynne

Witam!

Zaktualizowałam IE 8 do dziewiątki. Chcę z niego korzystać, ale niestety - gdy wejdę na stronę w której używa się Javy to IE 9 ścina się, przeglądanie nie jest płynne. Co z tym zrobić?

Mój sprzęt:

Intel® Core i3 CPU M 350 @ 2.27GHz

Intel® Graphics Media Accelerator HD

Windows 7 Ultimate

Na początek zaktualizuj IE do najnowszej wersji, dla Windows 7 jest to wersja 10.

Masz zainstalowane jakieś dodatki do przeglądarki? Może to one powodują problemy.

Próbowałaś zresetować ustawienia przeglądarki?

Wolę zostać przy IE 9, nie lubię kafelków, zmiany wyglądu.

Mam tylko ALLYouTubeDownloader i IplexToALLPlayer.

Nie próbowałam

IE 10 wygląda tak samo IE9, więc nie wiem o co ci chodzi z tymi kafelkami.

A co do dodatków wyłącz je na próbę i sprawdź czy problem ustąpi.

Dalej to samo…

TheSayorii ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Po wyłączeniu dodatków?

W takim razie spróbuj zresetować ustawienia przeglądarki. Jeżeli i to nie pomoże, zaktualizuj IE jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś.

Jave masz w najnowszej wersji?

Zresetowałam, żadnej zmiany nie widać.

Jak na razie wtyczki są niebezpieczne, nie wiem dlaczego… Zaktualizuję, za chwilę powiem, a raczej napiszę czy problem znikł


Dobra, zaktualizowałam wtyczki, problem dalej występuje

Jeżeli Javę masz w najnowszej wersji, przeglądarka jest zaktualizowana do najnowszej wersji czyli IE10, i próbowałaś resetować ustawienia przeglądarki to nie mam już więcej pomysłów.

Muszę się z tym pogodzić… Bardzo, ale to bardzo rzadko korzystam z Javy w przeglądarce, więc za bardzo się z tym użerać nie muszę :wink:

Dziękuję wszystkim za dobre chęci, jeszcze raz z góry dziękuję.

Temat do zamknięcia