Problem z Javą w IE 9 - przeglądanie nie jest płynne

(Kiyokosayorii) #1

Witam!

Zaktualizowałam IE 8 do dziewiątki. Chcę z niego korzystać, ale niestety - gdy wejdę na stronę w której używa się Javy to IE 9 ścina się, przeglądanie nie jest płynne. Co z tym zrobić?

Mój sprzęt:

Intel® Core i3 CPU M 350 @ 2.27GHz

Intel® Graphics Media Accelerator HD

Windows 7 Ultimate

(rgabrysiak) #2

Na początek zaktualizuj IE do najnowszej wersji, dla Windows 7 jest to wersja 10.

Masz zainstalowane jakieś dodatki do przeglądarki? Może to one powodują problemy.

Próbowałaś zresetować ustawienia przeglądarki?

(Kiyokosayorii) #3

Wolę zostać przy IE 9, nie lubię kafelków, zmiany wyglądu.

Mam tylko ALLYouTubeDownloader i IplexToALLPlayer.

Nie próbowałam

(rgabrysiak) #4

IE 10 wygląda tak samo IE9, więc nie wiem o co ci chodzi z tymi kafelkami.

A co do dodatków wyłącz je na próbę i sprawdź czy problem ustąpi.

(Kiyokosayorii) #5

Dalej to samo…

(Agatonster) #6

TheSayorii ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(rgabrysiak) #7

Po wyłączeniu dodatków?

W takim razie spróbuj zresetować ustawienia przeglądarki. Jeżeli i to nie pomoże, zaktualizuj IE jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś.

Jave masz w najnowszej wersji?

(Kiyokosayorii) #8

Zresetowałam, żadnej zmiany nie widać.

Jak na razie wtyczki są niebezpieczne, nie wiem dlaczego… Zaktualizuję, za chwilę powiem, a raczej napiszę czy problem znikł

Dobra, zaktualizowałam wtyczki, problem dalej występuje

(rgabrysiak) #9

Jeżeli Javę masz w najnowszej wersji, przeglądarka jest zaktualizowana do najnowszej wersji czyli IE10, i próbowałaś resetować ustawienia przeglądarki to nie mam już więcej pomysłów.

(Kiyokosayorii) #10

Muszę się z tym pogodzić… Bardzo, ale to bardzo rzadko korzystam z Javy w przeglądarce, więc za bardzo się z tym użerać nie muszę :wink:

Dziękuję wszystkim za dobre chęci, jeszcze raz z góry dziękuję.

Temat do zamknięcia