Problem z JetAudio

(rafales) #1

panowie powiedzcie mi dlaczego tak zajefajny odtwarzacz jak JetAudio cosik mi się wiesza co jakiś czas. Dokładnie to jest tak :

ouszczam music...pare utworków jest ok a na którymś z kolei nagle się zatnie i zaczyna przeciągac jakby magnetofon kasetę wciągnął.

I naprawdę uwierzcie mi że nie wiem co to może być za powód ??

juz nie wytrzymuje poomózcie

(Misterdam) #2

To dzieje się tylko w Jet Audio ??

W momencie kiedy to znów się pojawi wciśnij CTRL+ALT+DEL i zobacz czy jakiś inny proces nie obciąża procesora.

(aju) #3
  1. Zrób reinstall jetaudio

2. Czy taki objaw wystepuje zawsze na tym samym pliku? Możiwe iż jest on uszkodzony.

(rafales) #4

reinstal to ja juz ze 3 razzy robiłem i nic

to dzieje się na obojętnie jakim pliku (w zalezności na który trafi)

no i to się dziej e tak tylko z JetAudio a np Winamp smiga bez kłopotów

Złączono Posta : 16.04.2006 (Nie) 12:49

a tak apropos to ja juz to niby patrzałem i nic nie widziałem...może podpowiedz dokładnie na co dokładnie spojrzeć jak wcisnę już Alt+Ctrl+Del...bo wszyscy o tym mówią ale nikt nie sprecyzuje dokładnie na co zwórcić tam uwagę

(aju) #5

ctrl+alt+del ==>zakładka procesy==> interesuje Cię użycie pamięci . Jeśli jakiś program zabiera zdecydowanie za dużo pamieci (należy się zastanawiać przy ok. 30MB--> nie mówię o grach, aplikacjach graficznych itp. bo te wiadomo ciagną ze 3x tyle) ;]

(rafales) #6

tu juz patrzałem i jedynie co zabiera więcej niż 30 MB to Opera i Draco Organizer...Jet jak się przytnie to bierze jakieś 14 mb

(Misterdam) #7

Ja bym to raczej pod kątem zużycia procesora sprawdzał.

Sprawdź obciążenie procesora w momencie przycinania.