Problem z k. graficzną

Mam taki problem bo miałem ostatnie na mojej karcie graficznej takie zjawisko ze miałem mi mrówki latały i sie potem monitor wyłanaczał a komp chodził.Teraz od kiedy przyniosłem od szfagra taką samą no troche lepszą bo z chłodzenie k.graficzną jest to GeFroce 2 Mx 400 mam taki problem że nie chcą mi chodzić gry a ściągnołem najnowsze sterowniki i zainsalowałem i też niedziałały a teraz zaintaslowałem starsze i też niedziałają prosze o rade bo nie mam co robić.Co może być źle ustawione w moim kompie?:?:

Jakie są to gry ?

Wymień najlepiej ich tytuły.

A czy przed zainstalowaniem nowych usunołeś stare :? I odwrotnie?

Jakie to sterowniki :? (podaj nazwe ich lub link do strony z której je ściągnołeś).

edit:

A jaka jest reszta konfiguracji komputera ?

ale włanczają sie ale grafika jest zwalona:

Warcraft 3,Sims 2,Gta Vice City

a tak po za tym ta karte strasznie muli;/

Złączono Posta : 12.05.2006 (Pią) 21:55

84.21_forceware_winxp2k_international_whql

Nie miałem żadnych sterowników do mojej starej instalowanej ale sie zwaliła więc musiałem pożyczyć a właśnie Szfagier mi mówił że jeszcze coś w biosie że trzeba ustawić.Mam American Bios jakby co prosze o rade bo to naprawde jest duży problem dla mnie

:arrow: sciągnij program Driver Cleaner 3.3

:arrow: odinstaluj wszystkie stery dotyczące karty graficznej z, Panel sterowania-> Dodaj lub Usuń Programy

:arrow: uruchamiasz kompa w Trybie awaryjnym, gdzie używasz programu Driver Cleaner , gdzie:

schowek012gi.jpg

i potwierdzasz Clear

:arrow: uruchamiasz komputer w Trybie Noralnym i isntalujesz sterowniki. http://www.nvidia.pl/page/home.html

Nie dziw się.

Karty GeForce 2 MX nie są tytanami grafiki. :?

A jesteś pewien że karta dobra.

Zrób to co pisze Kamaa.

Czy stery do płyty głównej wgrane - jak nie to wgraj.

Stosuj do tej karty ster max wersja dla XP 56.72.

Stery

obecnie nie, ale kiedyś zapewnie miałe swoje 5 minut :wink:

dobra ale wiecie mojemu szfagorwi ładnie buja to co powiecie u mnie?

zrobiłem to co napisaliście mi powyżej i niepomogło a moge miec coś w biosie zmienione?KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ JAK WYGLĄDA ZRZUTE Z GRY

Jaką masz płytę główną - typ i rewizja PCB.

Zresetuj bios zworką/baterią ,ustaw tylko co trzeba i zapisz Save.

Pomoc książka do płyty głównej.

Stery do płyty głównej wgrane.

Czy directX 9.0 c wgrany.

Z uruchom komenda dxdiag i zrób testy.

MOdel Płyty: AsRock P4i45D

Stery do płyty są wszystkie wgrane

DirectX 9.0c jest w sp 2:-) i wszystko po testach jest dobrze

A na wszystkich grach taka grafika jest,a jak w programach.

Na jakim w końcu sterze do karty pracujesz.

Może to i słaby zasilacz - podłącz mocniejszy i sprawdź.

Czy na 100 % karta jest dobra.

Karta jest dobra bo była użytkowana a zasilacz też jest dobry bo sie niegrzeje w ogóle i dobrze działa.

A pracowałem na 3 sterach : Najnowszym,Starszym,Najstarszym i nic.

A w ogóle co powiecie na szybkie grzanie sie szybkie starej karty?

Weź sprawdź go tak:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=64002

Czyli albo karta uszkodzona (złe chłodzenie GPU),albo zasilacz,albo stabilizatory napięcia na płycie głównej dla portu AGP.

A odpowiedź na to pytanie.

simsy 2 w czasie loadingu sie wcina,w3 już na menu jak było widać , gta vice city na loadningu sie wcina.A aplikacje windows dobrze działają i adobe photoshop cs tak samo ładnie chodzi ale z grami mam tylko problemy;_)

Złączono Posta : 13.05.2006 (Sob) 19:29

a tam na starej karcie nie mam chłodzenia ,a na nowej mam

Poczytaj co napisałem i sprawdź wszystko dokładnie,a może coś z grami nie tak.

Zastosuj inną lepszą kartę i sprawdź kompa.

ale weś pod uwage że tamta karta graficzna mi ładnie chodziła dopuki sie niezaoczoł wyłanczać monitor przez szybkie nagrzewanie a zasilacz jest bardzo dobry bo sprawdzałem na innej karcie i ładnie chodzi

Czego?

starej karty graficznej bo nie miała wiatraczka a nie da sie do niej wmontować a podonbono szwagier przyniósł mi lepszą z wiatraczkiem a chodzi gorzej niż tamta.Mówi mi że mam coś źle poustawiane pod nią a ja już sam nie wiem co

Weź szwagra i niech robi - albo zrób co pisałem.