Problem z K700i

wiitam, mam nieco nietypowy problerm, posiadam SonyEricssona K700i i nie dalej jak wczoraj przestała mi działać dolna partia klawiszy(od 7 w dół!) oraz przyciski górne i joystick :frowning: mam pytanie, czy istnieje jakaś możliwość dostania się do danych w telefonie? próbowałem także przez połączenie z PC, ale bardzo nie wiem jakiego programu należy użyć do zarządzania tel(patrzyłem przez floAt’s mobole ale brak połączenia). pomóżcie

może najpierw sprobuj go wyczyścić ja tak miałem z joystikiem podmuchalem po pukalem i dziala dalej :slight_smile: a jak nie to kup sobie kabel do se k700i

mam Bluetooth

Złączono Posta : 25.07.2006 (Wto) 13:39

jak mam zdjąć przedni panel? odgiąci te zatrzaski?

Dziewczyna ma taki telefon, działo się podobnie … Bardzo wadliwy telefon ten Sony Ericsson K700i ! Oddała do serwisu, coś wymieniali, ale w sumie dalej joystick chodzi nie najlepiej …

Mojemu koledze pomogło chwilowe włożenie do lodówki bo od tych upałów właśnie przestały mu chodzić klawisze.

niestety nic nie pomogło :frowning:

w niektórych momentach pozostaje tylko serwis…

Cześć!

Ja do łączenia z komputerem używam programu MyPhoneExplorer. Jest bardzo łatwy w obsłudze i w dodatku po polsku. Nie mam kabla, używam podczerwieni. Ja też mam problem z joystikiem-czasem trzeba mocniej dusić żeby reagował. Przeczytałem, że wymiana w serwisie kosztuje tylko 10 zł. nie wiem czy to prawda, ale jutro ide sprawdzić. Polecam strone http://www.k700i.pl . Znajdziesz tam wszystko na temat tego telefonu.

właśnie ja chcę go oddać do serwisu tylko że mam w nim, powiedzmy, “trochę prywatnych rzeczy” i chciałbym się ich pozbyć. chyba wiecie o co mi chodzi…

Polecam DARMOWY MyPhoneExplorer.

sądze że tych w serwisie nie będzie to interesowało…

Szczerze w to wątpię (!)

Wiele lubi pooglądać trochę prywatnych rzeczy innych osób :slight_smile:

może mi kotoś podpowiedzieć jak się połączyć tel z PC przez bluetooth, bo samo podłączenie nie sprawia problemu(program od bluetooth) tylko że żaden program do zarządzania telefonem nie widzi mojej komórki, trochę dziwne ale może coś źle robie

W Float’s Mobile Agent 2

:arrow: http://www.fma.club-se.pl/index2.php

Po wybraniu tego ‘instalujesz’ telefon. :smiley:

Joysticki w Sony Ericksonach psują sie bardzo często, jest to spowodowane brudem i pyłem ktory dostaje sie za obudowe, jedynym sposobem jest regularne czyszczenie całego telefonu w środku! W przeciwnym razie Joy będzie chodził coraz gorzej i gorzej i bardzo ciężko będzie nim poruszać.

‘Zdrowie’ joysticka zależy tylko i wyłącznie od pracy wykonywanej na nim.

Ja w swoim k300i nie mam problemów ,ale telefon zakupiłem ponad rok temu.

Ja też posiadam K300i i zauważyłem że jeżeli sie go wyczysci w środku to Joystick pracuje lepiej i “wytwarza” mniejszy opór.