Problem z kabelkami!

Siemka sluchajcie mam sprawe.Jak sa te kable odchodzace od przycisku uruchomienia komputera (pisze na nich Power Led,Speaker,H.D.D. Led,Power SW,Reset SW) To w jakiej kolejnosci mam je przylaczyc?Bo tam jest tak jakby wejscie na jedna duza wtyczke a do niej maja byc podlaczone te ktore juz wymienilem.Pomozcie w jakiej kolejnosci je przyczepic.

Dzieki Pozdrawiam

Wszystko powinno być oznaczone na płycie głównej.

Zajrzyj do książeczki od mobo.

Wszystko jest pięknie opisane w książeczce - instrukcji obsługi od płyty głównej. Wystarczy przeczytać. Jeśli ją np. zagubiłeś, to ściągnij ze strony producenta swojej płyty głównej powyższą instrukcję w postaci elektronicznej.

Zerknij do dokumentacji płyty głównej - tam powinno być wszystko opisane. Ciężko odpowiedzieć Ci w jakikolwiek sposób, bo co płyta glówna, to inny na niej układ wtyczek i złączek.

Ok Sprawdze w tej ksiazeczce tylko mi sie wydaje ze ona jest po angielsku napisana :frowning: ale jeszcze ni8e wiem

Dzieki Pozdrawiam

rzadko kiedy książka jest po polsku Mysior

Kurde niemoge znalesc po polsku tej instrukcji Jak ktos by sie nudzil to poszukajcie moze ktos znajdzie?Moja Płyta to Via Mainboard P4X-266A

I zapodajcie linka