Problem z kablem - SE K300i i

Mam prolem z kablem USB. A mianowicie mam SE K300i i kabel firmy BEST. Zainstalowałem kabel uruchomiłem program do eksploracji plików i wszystko bło dobrze. Na drugi dzień uruchomiłem znów kabel i wyskakuje błąd:

Nie wiem co mam zrobić pomóżcie!

Jaki to program ?

Wygląda że nie chce się połaczyć komputer z telefonem

Reinstalacja sterowników i ustawienia w telefonie (chyba coś tam trzeba w nim zmienić - ja mam inny model i trzeba bo inaczej wykrywa albo telefon albo karte)

Sony Ericsson File Manager

Wtym problem, że nie mam juz sterowników wtedy jakoś fuksem zainstalowałem. A czy opłaca się kupić IRDA?

Spróbuj na innym programie ja mam ten sam kabel i ten sam telefon i na “MyPhoneExplorer” działa mi bezbłędnie po dobrej konfiguracji programu :wink:

Ehm… Problem tkwi w ustawieniach portu którym komp komunikuje sie z telefonem, musisz pobrać specjalny programm, który wykryje port umożliwiający komunikację Komp-Telefon, niestety nie pamiętam jego nazwy i nie jestem na swoim kompie więc nie moge ci napisać jak on sie nazywa. Po wykryciu wchodzisz w ustawienia Programu do wymiany plików i ustawiasz port, prędkość i tam pare różnych rzeczy (Które równierz wykryje ten program) I klikasz connect i już! :smiley: