Problem z kamera easy touch ET 464

Witam!

Posiadam kamerke easy touch ET 464 i nie wiem czemu kiedy jest podlaczona do mojego komuptera nie wykrywa jej program skype. Kamerka jest zaistalowana i działa sprawdzalem ja u siebie na czacie na onecie. Przed chwila bylem z nia u kolegi zainstalowalem ta sama wersje skypa i te same sterowniki i u niego działa. Nie wiem co jest grane.

Z góry dzieki za pomoc!

Pozdrawiam

a sprawdzales w opcjach skype?

Czy masz wgraną najnowszą opcję Skype.

Lub zainstalowana poprawnie kamerka w systemie i sprawdzona,odinatluj Skype zrób czystkę i zainstaluj najnowszą wersję i zobacz.

Sprawdź w Skype w ustawieniach narzędzia i opcje i Video i opcja włącz skype Video ma być zaptaszona ,opcja wybierz kamerę i ustaw swoją i przetestuj i na końcu Zapisz ustawienia.

Tak mam najnowszą wersję skype 2.5. W opcjach skypa nie wykrywa mi kamerki jedyna dostępna opcja to “Domyslne urzadzenie video” wszysto mam powłączane tak jak ma być. Przed chwilą byłem u kumpla sam u niego wszystko instalowałem identycznie jak u mnie i u niego kamerke wykrywa i wszystko działa poprawnie.

A u Ciebie kamerka napewno pracuje,a jak sprawa ma się np w GG,innym programie.

Jak ją widać w menadzeże urządzeń.

Na GG 7.1 kamerke mi wykrywa niestety podczas proby wideokonferencji nie moglem sie polaczyc z kumplem bo uplywal limit czasu. A w menadzerze urzadzen wykrywa mi kamerke prawidlowo pisze uzadzenia do obrazowania vimicro usb pc camera #2.

Złączono Posta : 22.06.2006 (Czw) 23:17

Jeszcze taka ciekawostka kumpel tez ma skype 2.5 i kamerke dzilajaca bo z innymi normalnie mu dziala ale ja u niego nawet kamerki nie widze i ogladac jego tez nie moge.

Jeśli kamerka dobra to może masz bałagan w systemie.

Zgrać dane i świeży system - najlepiej XP z SP2.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

Kamerka działa mi na Tlenie. Dzięki za pomoc. Jak tylko będę miał trochę czasu to zrobię pożądek z systemem.

Pozdrawiam.