Problem z kamerą internetową bląd krytyczny

Witam

Zakupiłem kamere internetową PHILIPS SPC520NC zainstalowałem wedłóg instrukcji. Kamera działa w tescie skype ale tylko przez jakiś czas za pierwszym razem było to 1 dzien dzisiaj( jak zainstalowałem ją to kilka godzin) .

Co się dzieje:

Jak właczam test skype lub klikam na ikonke w pasku start wyskakuje niebieski ekrat błąd krytyczny:

" STOP 0x0000008E (0xC0000005,0xF7F31DBE,0x0B9EB4564,0x00000000)

ks.sys Added F7F31DBE base at F7F28000 …" fragment błedu

Niewiem w czym jest problem. Kamera jest podpięta pod usb w PCI bo na płycie usb jest spalone , inne urządzenia działają bez problemu

Czy ktoś mi może poradzić jak naprawić ten błąd

Wywal jeszcze raz wszystko - zrób czystkę w systemie,restart i instaluj.

Kamerka odłączona od portów USB, uruchom instalator i dopiero jak da komendę że podłączyć, to podłącz ją do USB.

Instaluj kamerkę w innym porcie USB.

Ważne:

Kamerka ma być zawsze podłączona w tym porcie USB w którym była instalowana.

Może to być również problem ze sterami od karty muzycznej, odinstaluj i zainstaluj nowsze/starsze.

viewtopic.php?p=396552#396552

Kamera niemoże być podłączona w tym USb w którym była instalowana bo dopiero po restarcie należu ją podłączyć. Sytuacja jest następująca zrobilem czystke zainstalowałem ją od nowa ale niewiem szczerze jak długo to pochodzi bo obawiam sie że niedługo bo dziś rano to samo robiłem.

Jeśli niepomoze to pokombinuje z kartą dziwiękową i nowymi sterownikami

To nie ma znaczenia - po instalacji ma być zawsze podpięta w tym samym porcie USB.

Po 2 restarcie kompa sytuacja się powtórzyła ale teraz mam inny problem odinstalowałem stery od karty dzwiękowej zainstalowałem nowe ze strony producenta ale nic niedziała. Ale teraz wpadłem na inny pomysł karte dzwiękowa mam na PCI kupowałem ją do głośników 5.1 ale teraz mi jest ona niepotrzebna ponieważ komputer jet w innym miejscu a dzwięk wydobywa sie z monitora i chciałbym wogole ją wyjąc a uruchomić karte zintegrowana na płycie pamietam że gdzieś ją odinstalowywalem wyłaczałem w BIOSE ale niepmiętam gdzie

Prosił bym o pomoc

Wtedy sprawdze ewentualnie zależnośc błedu niebieskiego ekranu czy jest spowodowane kamerką czy karta dzwiękową narazie ( jak niedziała karta dzwiękowa jest ok ale i tak niemam 100% pewności czy to jest tego zasługa)