Problem z kamerą internetową

Jestem szczęśliwym posiadaczem nowego laptopa. Niestety mam problem z uruchomieniem wbudowanej w nim kamery internetowej. Informatyk ze mnie żaden i prosiłbym o pomoc… Nie wiem czy potrzebny jest jakiś dodatkowy program… a jeśli tak to jaki??? Szkoda by było mieć coś i z tego nie kożystać… Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

kryniulodz

To jeszcze napisz jaki to model :stuck_out_tongue:

W amilio przeważnie trzeba “nacisnąć” FN i F7.

Poszukaj od F1 do F12 może znajdziesz tam ikonę kamery :stuck_out_tongue_winking_eye:

kryniulodz ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

podaj najlepiej dokładny model laptopa, zainstalowałeś wszystkie sterowniki ??

Dzięki za szybką pomoc… Zgadza się, kamerę uruchamia się poprzez wciśnięcie klawiszy Fn i F7… poczym zapala się zielona dioda (włączony). Następne pytanie… co zrobić żeby na pulpicie mieć z tej kamery podgląd… czy w ogóle jest to możliwe???

Nic nie instalowałem a komp nosi nazwę Fujitsu Siemens Amilo PI 2540

odpal np. Skype i pewnie od razu zainicjuje działania kamery,

najłatwiej podgląd jest mieć z odpalonego jakiegoś komunikatora

Dzięki wielkie za pomoc… zabieram się za instalowanie Skypa. Jeśli będę miał jeszcze jakiś problem pozwolę Sobie poprosić o pomoc… Jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam