Problem z kamerką. Acer Aspire One 725

Witam.

Jakieś dwa tygodnie temu przyszedł do mnie Acer Aspire One 725 wraz z modemem z Orange. Jako, że miał on służyć głównie do pracy nie badałem jego funkcji. Dopiero w wolnym czasie podczas ‘bawienia się nim’ dostrzegłem problem z aparatem. Mianowicie coś w nim nie kontaktuje. Po jego otwarciu pojawia się informacja “Aparat. Wystąpił problem z kamerą.” Niekiedy aparat się załączy, ale bardzo rzadko i w dodatku tylko przy ustawieniu rozdzielczości 0.1MP. Nie wiem czy problem może tkwić w netbooku, oprogramowaniu czy coś jeszcze innego. Na gwarancje na razie nie chcę go wysyłać ponieważ na co dzień jest mi bardzo potrzebny, a na komputerach w ogóle się nie znam. Dodam, że zainstalowany jest na nim Windows 8. Bardzo prosiłbym o wszelkie wskazówki i pomoc.

Pozdrawiam.

A czy obraz się pokazuje??

Jeśli wyskakuje błąd to cały obraz jest czarny i naprawdę nie mam pojęcia czego to wina bo niekiedy bez żadnego problemu działa, a przy następnym uruchomieniu wyskakuje awaria.

Spróbuj odinstalować sterowniki od kamerki. I pobrać jakieś nowsze (najlepiej ze strony acera).