Problem z kamerką Microsoft HD-6000 oraz z oprogramowaniem LifeCam


(Queshgames) #1

Witam, mam pewien problem. Kupiłem sobie kamerkę internetową Microsoft LifeCam HD-6000 i działa ładnie, obraz tez nie jest najgorszy, ale denerwuje mnie autofocus. Czytałem w internecie, że wyreguluję sobie kamerkę w sofcie od Microsoft, który nazywa się LifeCam. No i gdy go ściągam i instaluję to nic się nie dzieje. Nie ma żadnego skrótu na pulpicie,a  gdy klikam na aplikację w folderze instalacyjnym to program i tak nie reaguje i nawet się nie uruchamia.


(JNJN) #2

A system masz jaki?


(Queshgames) #3

Windows 8.1


(JNJN) #4

To oprogramowanie masz max do systemu 8.0.

 

Musisz poczekać na wersję na 8.1.


(Queshgames) #5

A nie da się tego jakoś obejść?

 

W sensie coś poprzestawiać w zgodności?


(JNJN) #6

Spróbuj, odinstaluj ten, czyszczenie systemu Ccleanerem, restart i PPM na setupie programu/programie i zgodność i jak da radę ustaw zgodność z W8 i jako administrator.


(Janusz 41) #7

Witam, ja miałem HD3000 i [CIACH] mnie to samo. Korzystałem z XP. Jedyne wyjście w moim przypadku to było korzystanie ze sterowników wbudowanych w system, bez instalacji owego oprogramowania. Różnica polegała jedynie na tym, że rozdzielczość nie byłą sztucznie zwiększana i nie było efektów koloryzujących obraz według schematu ( wpadający w pomarańcz ).

 

Wykropkowanie kilku liter nie czyni z wulgaryzmu pięknego słowa, dlatego grzecznie przestrzegam przed stosowaniem takiego słownictwa na forum.

rgabrysiak


(Queshgames) #8

@refresh


(JNJN) #9

No to trzeba czekać na wersję na 8.1.