Problem z kamerka w Hp Pavilion dv6233

Siema, mam laptopa Hp Pavilion dv6233 z wbudowana kamerka, ktorej za Chiny nie moge uruchomic, kamerka jest zainstalowana, menadzer urzadzen wyswietla ze jest wlaczona, jednak nie mam pojecia jak zmusic ja do dzialania, jezeli ktos ma jakis programik do obslugi kamer internetowych, albo pomysl co z tym zrobic prosze o pomoc. Z gory wielkie dzieki.

P.S System operacyjny Vista Home Premium

w skypie próbowałeś testowanie kamery?

wejdź do MÓJ KOMPUTER i tam widzisz wszystkie twoje dyski np. C, Recovery, DVD oraz jest tam ikonka kamery Web… kliknij na nią i powinna sie odpalić kamerka.

Mam dokładnie ten sam problem … z tą różnicą ze wywaliłem Viste i zainstalowałem XP Pro.

mianowicie mimo usilnych prób kamera nie działa, wgrałem najnowsze sterowniki jak ie znalazłem do niej na stronie HP a ona nadal nic, system wykazuje ze jest zainstalowana i gotowa do użycia ale gdy próbuje wałczyć ją z MÓJ KOMPUTER tak jak to opisał przedmówca wywala hasło ze “niemożna otworzyć obrazu sprawdź czy urządzenie podłączone” … bla bla bla

Skończyły mi sie już pomysły a to ustrojstwo nadal nie che współpracować … help !