Problem z kartą Dziwiękową i Directem

Witam.Mam problem z karta dźwiękową.niestety nie znam jej firmy ani pochodzenia.Karta jest zintegrowana jedyny napis który na niej piszę do Foxconn.Stało się to przez to że zmieniłem system Operacyjny z Windows 8.1 MX By MalcolmX na Windows XP Professional Servis Pack 2.Mam też problem z Directem którego nie potrafię zainstalować.Komputer wgl nie czyta karty. Dziekuje z góry.

Pozdrawiam Dzungel.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

A system legalny masz? Bo patrząc po poprzednim systemie, mam pewne wątpliwości…

No wiadomo Malcolma miałem nie legalnie ale windows jest oryginalny i nie działa ;(.Oczywyście jak był wcześniej windows 8.1 MX to wszystko działało w jak najlepszym porządku.Dopiero po reinstalce systemu sie tak porobiło.WYskakuje mi gdy w chodze w: Panel Sterowania->Dzwięk,mowa i urządzenia audio->dopasuj głośność systemu->i w tym miejscu wyskakuje informacja że niema podłączonych żadnych urządzeń miksujących.A gdy podłaczam słuchawki lub głośniki to dalej tak pisze.

Ściągnij program CPUz i w zakładce Mainboard, będzie pisało jaką masz płytę. Tą informacją podziel się z nami na forum :slight_smile: