Problem z kartą dźwiękowa creative sound blaster

(Dudas bad boy) #1

Siema więc mam problem z tą karta taki że na standardowych sterownikach mi zaczęło piszczeć nie wiem dlaczego ale dźiwne piski były podczas słuchania muzyki ;/ tak więc poszukałem na google i zainstalowałem Kx audio driver podobno dużo lepsze. Ale za to tu nie mam wogle dźwięku ;/ wiecie może co poradzić jak to właczyć albo coś?

Udało mi się sterownik zrobić dźwięk jest miałem zaznaczone zamień przód z tyłem ^^ ale i nadal słysze pisk na szczęscie już dużo mniejszy taki drobny w oddali ale jednak słysze..

(Lukaszk 89) #2

Kx nie obsługują wszystkich Creative'ów.Masz wyłączoną kartę zintegrowaną w BIOS'ie/menadżerze urządzeń?

Masz możliwość sprawdzenia kompa na lepszym zasilaczu?(też może wina leżeć po jego stronie).

(Dudas bad boy) #3

To nie leży wina w zasilaczu ani tych sterowników. Został mi tylko ten pisk. Na kx te piski są dużo mniejsze nie wiem dlaczego. Ale dzisiaj zrobie formata (planowałem to od dłuższego czasu) może pomoże ;] jak nie bede się martwić dalej ^^

(Dudas bad boy) #4

Ehh piski ustały po wyłączeniu zaintegrowanej karty, ale no właśnie znowu problem ;/ dźwięk mi troszku ścina takie drobne przerywniki są. Po formacie też... Wiecie może co proadzić?

(Lukaszk 89) #5

Sparwdź na lepszym zasilaczu.Zawsze warto spróbować i wyeliminować złe tropy.(dodatkowa karta = dodatkowe obciażenie, a megabajt raczej do dobrych zasilaczy nie należy...tak czy siak zalecałbym jego wymiane).

(Dudas bad boy) #6

Taa już mi to na tym forum mówili dużo razy ;] ale jakoś od roku ciągnie mój zestaw :stuck_out_tongue: A co do karty napewno wina zasilacza nie jest. Nie wiem dlaczego ale miałem to przez sterowniki (jakiekolwiek) zainstalowałem to wszystko sie waliło. Odinstalowałem po czym pozwoliłem aby windows sam mi je dodał i wszystko działa jak należy :wink: