Problem z kartą dzwiękową sb audigy se

nadeszła pora na użycie mikrofonu i lipa nie działa nie przechodzi testów.szukam i szukam po necie rad i nie widze za bardzo,zrobilem co radzą ludzie i dalej nic. pokonfigurowalem i nic. zmieniłem nawet na integre i ooooo też nie działa , a na integrze wszystko przed włożeniem sb było dobrze… MOBo to stara asus a7v8x-x.czy spotkał się ktos z takim problemem.najbardziej niepokoi mnie że nawet na integrze nie chce działać. stery do sb do mody na xfi.ale orginały to samo nie działaja

A mikrofon na 500% jest sprawny?? Zobacz na innym kompie. Mic może ma przełącznik on\off??

rafal42 , wejdź w:

START -> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> sprawdź, czy pod zakładką “Audio” w pozycji “Nagrywanie dźwięku” i pod zakładką “Głos” w pozycji “Nagrywanie głosu” wybrane jest Sound Blaster Audigy.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

mikrofon 100% sprawny, zrobiłem jak pasaliście i nic ,ale dlaczego jak ustawie na integre to też nie ma choolll… głosu.testy przebiegają pomyslnie ale bez dzwieku. skype krzyczy że nie słyszy mikrofonu i że jest wyciszony, a nie jest

A jak odłączysz SB i podłączysz pod integre to działa mic??

właśnie jak cholerstwo wyciągnę jest git. ale jak przełącze tylko w windzie na soundmaxa to lipa.ale odtwarzanie dzwieku dziala na tym i tym bez problemu.