Problem z kartą dźwiękową

Mam pewien problem; mój komputer po formatowaniu nie odnajduje karty dźwiękowej, ponieważ nie było zainstalowałem sterowników. Moj karta dźwiękowa to SoundMAX Digital Audio. I tu jest problem; używając tych nowych sterowników dźwięk jest wyraźnie gorszej jakości, nie mogę włączyc EAX 3.0.(używając karty na komputerze przed formatowaniem wszystko było dobrze) Proszę o pomoc ze znalezieniem właściwych sterowników do mojej karty dźwiękowej.

Hej!!

To do pełni szczęścia podaj producenta i model płyty głównej… Wtedy na pewno coś znajdziemy.

Z pozdrowieniami

Dimatheus

Producent płyty głównej:ASUS

Model:gdzie to sprawdzic?

W instrukcji płyty. Podaj jeszcze wersje PBC.

Hey !!

Ściągnij program EVEREST Home Edition 2.20 - znajdziesz go TUTAJ. Pomoże Ci określić model płyty głównej.

Z pozdrowieniami

Dimatheus

Co to jest PBC?

"Hey

Ściągnij program EVEREST Home Edition 2.20 - znajdziesz go TUTAJ. Pomoże Ci określić model płyty głównej.

Z pozdrowieniami

Dimatheus"

Model mojej płyty głównej to:Asus P4PE-X

PS

Everest Home Edition to bardzo fajny program.

Hey !!

Skoro tak, to wejdź na stronkę ASUS’a. W miejscu “Ogólny Download” wybierz po kolei:

:!: “Wybierz produkt” - Motherboard,

:!: “Wybierz serię” - Socket478,

:!: “Wybierz modele” - Asus P4PE-X,

i klikasz szukaj.

Z listy wybierasz Audio, ściągasz sterownik do WinXp w wersji 5.12.01.3665 i - mam nadzieję - cieszysz się w końcu dźwiękiem… :wink:

Powodzenia

Dimatheus

Wersja zastosowanego laminatu. Powinno to pisać obok nazwy płyty na drugiej stronie instrukcji.