Problem z kartą dźwiękową

Siemka, kupiłem sobie słuchawki pod USB jednak nie chciały działać więc zacząłem grzebać w Panelu sterowania w dźwięku i chyba usunąłem sterownik od karty dźwiękowej i teraz komputer jej nie czyta, niby nic trudnego bo mam ten sterownik na płycie od płyty głównej ale gdy instaluje tak naprawdę nic się nie dzieje bo po instalacji w kreatorze dodawania nowego sprzętu pojawia mi się coś takiego http://img183.imageshack.us/my.php?imag … tuubrs.png . A w czasie instalacji pojawia mi się coś o podpis cyfrowy ale nie wiem zkąd mam go wytrzasnąć. I pojawił mi się w menedżerze urządzeń żółty wykrzyknik przy kontrolerze multimediów audio, moja płyta główna to ASUS K8N4-E. Proszę ![-o<

Odinstaluj dokładnie wszystko co karta muzyczna:

viewtopic.php?p=396552#396552

Zignoruj komunikat i niech instaluje dalej.

Popraw błędy, opcja EDYTUJ. JNJN

Wielkie dzięki dźwięk działa a czy mógłbyś mi jeszcze wytłumaczyć co zrobić by te moje nowe słuchawki pod USB działały, bo pisze że potrzebują sterownika a ja tu nie mam żadnego pierwszy raz mam styczność z typem słuchawek USB a nie chcę nic namieszać…?!

A ze słuchawkami USB nie było żadnych sterowników, oprogramowania ?

Zobacz na stronie producenta co piszą ?

Sprawdź czy nie masz tych sterowników to ściągnij z internetu podaj modele wszystkiego

Pozdrawiam

pioterk9550

no właśnie niestety sterownika nie posiadam a słuchawki to logitech headset 250 może to się da zrobić jakoś bez sterownika, a jeżeli ktoś ma sterownik to bardzo proszę o linka