Problem z karta dzwiekowa

Witam

jak widac mam problem z karta dzwiekowa. Mam dwie karty dzwiekowe, jedna zintegrowana, a druga PCI Fast Ethernet i obie karty mi nie chodza. Do zinegrowanej nie mam sterowników, a ta PCi komputer odczytuje mi jako “Karte sieciową”. Prosze o pomoc, bo wszystko bez dzwieku juz mnie denerwoje.

Nie wiem, ja tam mogę się mylić, ale jak dla mnie “PCI Fast Ethernet” to jest karta sieciowa :roll:

No to zainstaluj stery do tej zintegrowanej a ta druga to jest karta sieciowa a ona służy do połaczenia z netem nie do dźwieku

Złączono Posta : 03.08.2005 (Sro) 13:01

Nie mylisz się Piniol ta druga karta to karta sieciowa

Ja wiem,ze “Fast Ethernet” to karta sieciowa, ale moj komp ta karte dzwiekowa odczytuje j"fast ethernet" jako karte sieciowa. A po za tym potrafie odruznic karte dzwiekowa od sieciowej :evil:

To zainstaluj sterowniki do karty dzwiękowej są zapewne na płycie ze sterami do płyty głównej i hbedziesz miał dźwięk

Moj komp to skladak i nie mam tej plytki. Moze podaszjakis link ze sterami. Jak bys pytal o moja plyte glowna to juz ci napisze jaka :stuck_out_tongue:

ASRock K7S8X v3

Jeżeli możesz to napisz po ludzku, przeczytaj to co sam napisałeś i może z tego wywnioskujesz że jednak nie wiesz co to jest karta sieciowa i dzwiękowa , a jeżeli wiesz to napisz zrozumiale o co Ci chodzi.

skoro potrafisz odr ó żnić karte dzwiekowa od sieciowej to nie rozumiem tego zdania:

to skoro wiesz ze to jest sieciowa to po co piszesz o niej jako dzwiekowej :? posłuchaj ww rad - zainstaluj sterowniki do dzwieku (powinny byc na tej plytce co sterowniki do płyty głónej - powinno to być zapewne sis635, lub sis735 codec)

ja jaka masz tą karte dzwiękowa? Podaj nazwe to poszukam sterów

Złączono Posta : 03.08.2005 (Sro) 13:20

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1183 tu masz link do programu którym sprawdzisz jaką masz karte dzwiekowa

loooooooooool chcesz wiedziec jaką? Ok: PCi Fast Ethernet Oparta na sis 900

Cholera to jest karta sieciowa :!: sciągnij ten program co podałem i zobacz jaką masz karte dźwiekową

Dobra koncze z wami rozmowe spruboje sie dowiedzec co mam zrobic od innych zrodel. Dzeiki all

Dozo

http://www.ecs.com.tw/ECSWeb/Downloads/

ProductsDetail_Download.aspx?categoryid=4&typeid=9&detailid=263&

DetailName=Driver&DetailDesc=Aio%20A956(1.0)&MenuID=0&LanID=0

tu masz sterownik SiS 900 PCI Fast Ethernet Adapter LAN Driver

To co mu podałeś to są stery do karty sieciowej nie dźwiekowej

Złączono Posta : 03.08.2005 (Sro) 13:32

Stary rozwiazanie masz na dłoni a tobie dalej nie pasuje, co mam do ciebie przyjechac i ci to zainstalowac :evil:

ja jeszcze wiem do czego to są stery :slight_smile: ale skoro się upiera ze chce do sis900 fast ethernet to mu daje :slight_smile: może mu sieciówka jakieś dźwięki wyda :smiley:

Poniżej masz link do sterowników od płyty głównej, natomiast co do Twojej karty sieciowej/dźwiękowej na PCI to chyba nikt nie jest w stanie ci pomóc

http://www.asrock.com/support/Download/dl_k7s8x.htm