Problem z karta gf 7600gs

podobna do megabajta.

Jutro idź i kup zasilacz a nie wyroby zasilaczopodobne (z zasilaczami jest jak z czekoladą i wyrobami czekoladopodobnymi).

zaprzeczasz sam sobie :stuck_out_tongue:

potwierdzam. Po prostu zmarnowałeś kasę… polecano Ci fortrony i amacroxy to wziąłeś “ibox’a”

Sprawdź karte na innym kompie.

Spectator Nie wypowiadam sie na temat krytyki… Pozdrowie kolegę. Konfiguracja założyciela tematu jest dla Ciebie nowa ? To powodzenia. Jak jak sympatico napisał… to już max … Dla tego komputera. Do mojej konfiguracji starcza THA-P… Z 7600 A mam o wiele mocniejszą konf…

Według mnie to nie będzie wina zasilacza tylko karty graficznej. Przecież na każdym “zasilaczu” nie będzie chyba to samo a jest nadal to samo czyli karta graficzna, niech miskok321 sprawdzi tą karte na innym kompie tak jak mówił Błażej :wink:

A czasem napięcia dla AGP nie podnosiłeś ?

A mi to bardziej wygląda na wadę GPU niż brak amperów… … jak kiedyś przesadziłem z OC na GeForce 3 (aż zaczęło się kopcić) to też tak było …

A poza tym to miskok321 dowaliłeś z tym ibox 'em … Było kupić fortrona 350W z mocną linią +12V i by starczyło z palcem w …

W sumie może płyta nie wyrabia nad tą kartą…

albo do slotu kart graficznej naleciało trochę kurzu mi kiedyś przez to nie chciało w ogóle kart wykryć…

Zasilacz 100% do wymiany poza tym masz zainsatlowane wszystkie stery do płyty karty itp :?: jakie stery (nr.) masz zainstalowane :?: ps. kup sobie chiefyeca 400 bądź 450 :wink:

Ta kup se odrazu 1000 Wat + kondensator 1F, ludzie… zastanówcie się… zauważcie że to nie od strony prądu jest coś nie tak…

Poza tym fortron 350W pociągnie Nawet Athlona 64 3000+ abit Kn9 1GB DDR2 667Mhz i GF 7600GS (takiego kompa ma mój sąsiad <>) i śmiga … aż miło

A wy tu od razu 450 - 500W . Ludzie do czego takie zasiłki żeby były duże rachunki za prąd ??

Dlatego napisałem żeby brał THA-P bo był nówka za 39 zł, to pewien user na pierwszej stronie mnie wyśmiał. Widać właśnie jaka znajomość…

Sam mam THA-P i konfig jak widać… i 7600 na tym latał w wersji GT Galaxy.

Rachunki przy zasilaczach 1kw czy 300w są takie same jak komp pobiera np 145,9W.

Sprawdzić na markowej zasiłce

poczytać o kompatybilności agp

http://www.playtool.com/pages/agpcompat/agp.html

i posłuchać muzyki, odpręża.

Po screenach podobnie jak kiedyś u mnie z 5500.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … uszkodzona

Tobi tu się nie zgodzę zasilacz 1kw będzie miał najprawdopodobniej wyższą sprawność a to oznacza niższe rachunki (niewiele ale jednak).

Podaj przykład takiego zasilacza . . . . .

sprawdzałem u sąsiada kartę graficzna i śmiga tak jak trzeba jutro dam do serwisu żeby zaktualizowali mi biosa na płycie głównej i wam powiem czy coś sie zmieni

Jakie ma AGP 2.0 czy 3.0?

Mi na 2.0 nie chodziło, u kolegi na Abicie IC-7 z 3.0 chodziło.

I skasują 50 zł, za 5min robotę i raczej nie pomoże, to wolał bym dołożyć do EP-8RDA 100 zł z allegro z NF7 przeginają ~200 zł.

a procesor będzie pasował? mam 2.0 xp athlona

płyta ma agp 4x

EP-8RDA:

• Socket A for AMD Athlon™, Duron™, Athlon™ XP CPU. Supports 266/333 FSB

http://www-old.epox.nl/english/products … d/8rda.htm

wersja 20 czy 3.0?

I podłączanie i-szjsa do 8RDA to bezczeszczenie płyty.