Problem z kartą google w Mozilla Firefox 4.0

A więc mam taki problem gdy włączam przeglądarkę i wchodzę na google to na pasku karta google nie ma swojej ikonki i przypuszczam że tak inne niektóre strony też tak mają używam Mozilli Firefox 4.0, natomiast gdy patrzyłem na chrome wszystko ładnie działało. Zamieszczam screen.

problemzgooglemozilla.jpg

Domyślam się że druga karta to strona DP, też brak ci ikonki, zgaś przeglądarkę i przeczyść system CCleanerem

Zgadłeś to DP;) ale niestety CCleaner nic nie poradził czyszczę nim kompa regularnie więc wątpię że w tym problem

Wpisz w pasku adresu przeglądarki about:config , a następnie wyszukaj ustawienie: browser.chrome.site_icons.

Prawidłowa i domyślna wartość to true. Jeśli jest inaczej - zmień i odśwież otwarte karty.

To ustawienie było dobrze natomiast zmieniłem browser.chrome.favicons na true i wszystko w porządku, ale po uruchomieniu ponownie przeglądarki automatycznie zmienia się na false:(

Może masz jakieś dodatki zainstalowane, aby przyspieszyć FF i automatycznie wyłącza ikonki?

Wyłączyłem wszystkie dodatki, nadal automatycznie się wyłącza po ponownym uruchomieniu przeglądarki