Problem z kartą google w Mozilla Firefox 4.0

(Spammakers) #1

A więc mam taki problem gdy włączam przeglądarkę i wchodzę na google to na pasku karta google nie ma swojej ikonki i przypuszczam że tak inne niektóre strony też tak mają używam Mozilli Firefox 4.0, natomiast gdy patrzyłem na chrome wszystko ładnie działało. Zamieszczam screen.

problemzgooglemozilla.jpg

(tores1977) #2

Domyślam się że druga karta to strona DP, też brak ci ikonki, zgaś przeglądarkę i przeczyść system CCleanerem

(Spammakers) #3

Zgadłeś to DP;) ale niestety CCleaner nic nie poradził czyszczę nim kompa regularnie więc wątpię że w tym problem

(deFco247) #4

Wpisz w pasku adresu przeglądarki about:config , a następnie wyszukaj ustawienie: browser.chrome.site_icons.

Prawidłowa i domyślna wartość to true. Jeśli jest inaczej - zmień i odśwież otwarte karty.

(Spammakers) #5

To ustawienie było dobrze natomiast zmieniłem browser.chrome.favicons na true i wszystko w porządku, ale po uruchomieniu ponownie przeglądarki automatycznie zmienia się na false:(

(Szymon606) #6

Może masz jakieś dodatki zainstalowane, aby przyspieszyć FF i automatycznie wyłącza ikonki?

(Spammakers) #7

Wyłączyłem wszystkie dodatki, nadal automatycznie się wyłącza po ponownym uruchomieniu przeglądarki