Problem z karta graf i wogule :(:(

witam mam taki oto porblem z grami che sobie np zagrac na call of duty , na Quake 3 . wolfenstein ET , . i tak gra mi sie wlancza pochodzi z 1 min i nagle mos ci los .albo wychodzi mi do pulpitu w i przeskakuje na rodzielczosc 640x480 albo w grze wyskakuje mi kursor i tyle gra sie zawiesza 2 problem dtyczy karty graficznej psuje mi sie karta to znaczy okolo po 2 tygodniach od kad kupilem kompa pkt w 3 d marku 2003 spady o polowe wiec mi dali naowa karte ( gf 2 mx 400 64 ram 64 bit) i znow po okolo 2 tygodniach pkt spady o polowe , wiec sprzedalem karte koledze i kupilem gf 4 mx 4000 64 ram 64 bit i pochodzila rozwniez 2 tyg i o polowe pkt w 3 d marku spadlo . co to moze byc moze cos mam nie tak w biose poustawiane plz o pomoc

Jakie sterowniki??? (najlepsze do twojej karty to 45.23)

A może kręciłeś proca?? Bo wtedy częstotliwość AGP sie automatycznie podnosi i to może być powodem.

Nie podałeś konfiguracji komputera.

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do płyty głównej i karty graficznej, może pomoże.

nie nic nie krecilem mam athlona 1800 + gf 4 mx 400 64 64 384 ram

a i sterowniki instalowalem jaki ida najnowsze i nic winde robilem juz chyba z 6 razy :(:frowning: a tak apropo to fast write w biose ma byc na disabled czy enabled ja mam na disabled

Jaka płyta główna ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? :slight_smile:

LOL Jeśli testuje GF 2 MX na 3D Marku 2003 to powodzenia życzę :hahaha: jak już coś to 3D Mark 2001 :smiley:

^^ T_T lol to bylo do porownania tylko te testy a jak nie masz nic do powiedzenia do CU :o :o

no duzo potestujesz tym 3dmarkiem2oo3, ino jeden test pod dx7, ja mialem w nim 130pkt (GF2mx400 64mb 128bit overclock), Ty bedziesz mial mniej, i to znacznie bo masz straszna pyte, jak grafa ma 64bitową szyne :expressionless: lepiej zmien całkowicie grafe, gry niewydalaja na tej grafie i tyle, zmiana sterow duzo tu niezmieni, to samoto tyczy sie tego GF4mx (rownież lipa totalna) co tez ma szyne okrojona starsznie :confused: sprawdz w biosie czy niemasz przypadkiem napiecia podniesionego, lub czy karta sie nie przegrzewa, wypadalo by czasem ja odkurzyc i przesmarowac, looknij czy agp masz dobrze ustawione :slight_smile:

pozdrawiam

Spróbuj zainstalować zmodyfikowane stery omegi !!

agp mam 4x ustwione ale na jaka karte bym nie zmienil to i tak po jakims czasie znow by sie zwalilo to musi byc w biosie ale ja sie nie znam i nie bede grzebal , i jeszce 1 pytanie fast write ma byc na disabled czy enabled

spróbuj wyłączyć w biosie fast write czy coś takiego !!

w tym przypaku chocaz byś wlaczył tą opcje i podobne do tego opcje w Biosie to przy tej karcie nic ci to nieda . Nawet 1 kpt w 3dmarku. Sam probowałem. Tak wiec pozostaw opcje jak chcesz.

Do porównania ?? Chyba z GF 6800U :smiley: nie masz co testować na 2003 lepiej jak już coś podaj wyniki z 2001 bo przy takiej grafie to wyniki w 3D Marku 2003 miałem co chila inne :?

ok sprawdze w 3 d marku 2001 tylko nie wiem kiedy bo mam directax 9.0c a 3 d mark chodzi po drecetmx 8.1 :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :slight_smile: :slight_smile:

Ja też ma directxa 9.0c i 3D mark 2001 mi chodzi !!

hmmmmmmm/ wiem bo nie raz sie wlanczy na 9.0 + ale za drugim razem juz nie :smiley: :smiley: :smiley: ale co najwazniejsze nie wiem co sie stalo wlanczam 3 d marka 2003 a tam 149 pkt :smiley: :smiley: hehehe czyli ?? a ostanio dostalem a przedt pisanem posta wyszlo mi 90 pkt a tu mos wczoraj instalnolem 3 d marka 2003 i tylke pkt

Kret no racja zmienilem na enabled i nic to ne daje no ale sie ciesze ze w koncu cos tej karcie sie stalo ze chodzi normalnie tylko ciekawe czemu raz chodzi tak a raz tak pamietam jak dostalem 90 pkt i gralem na gta vc (tak dla jaj ) to mi sie cielo a teraz chodzilo normalnie hm… ciekawe

… ciekawe czemu raz tak a raz tak raz 90 pkt a teraz 150 :smiley: oki mniejsza z tym