Problem z kartą graf. podczas uruchamiania sys

Witam.

Co pewien czas podczas uruchamiania systemu Windows wyświetla komunikat że znaleziono nowy sprzęt szuka sterowników instaluje . Wszystko było by OK gdyby nie to że dzieje sie tak co pare uruchomień .Musze wtedy zmieniać rozdzielczość i odświerzanie. Jest to dosyć irytujące :frowning:

Posiadam Win XP SP2.

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 256

Proszę o pomoc.

Czy czasem tym nowym sprzętem nie jest karta graficzna jak tak to zainstaluj sterownik ze strony producenta !

jaką masz grafe ??

czy nastąpiła zmiana karty czy innego Hardware :?: Mimo wszystko odinstaluj kartę, i ponowna instalacja. :wink:

Pare razy w tygodniu po załadowaniu systemu windows twierdzi że znalazł nowy sprzęt (karte graficzną Nvidia 256) kompa nie otwierałem od wielu lat, nic w nim nie wymieniałem.

Ps.Zgodnie z zaleceniami odinstalowałem ster. windowsa ściagnołem sterowniki z nvidia.com i zobaczymy za pare dni…

Dzięk za pomoc. :slight_smile:

Może dodatkowo porządna konserwacja kompa - szczególnie chłodzenie wszystkiego.

Jak coś kręcone ustaw na standard.

Może być już uszkodzona taśma sygnałowa dysku,dysk,pamięć,karta grafiki,inne.

Instalacja sterowników nie pomogła :frowning: rano sutuacja się powtórzyła. Chyba masz racje procek jest mocno podkręcony(533 na 666), witraki ograniczyłem do minimum :!: Rozkręce wyczyscze ustwie na standart.

A pozatym to chyba pora zmienić kompa.