Problem z karta graficzna czarny ekran

Witam, wczoraj zakupiłem nowa kartę geforce gigabyte 430gt. Wszystko pięknie działało póki, nie włączyłem dziś komputera a tu niestety czarny ekran…nie ma żadnego sygnału dźwiękowego, po włączeniu komputera wentylator się nie kreci wiec tak jakby wogóle nie widział tej karty. Wejście na karte to PCI express. Poprzednia karta jaka miałem to geforce 8600gt ale niestety nie działa. prosze o pomoc

Jaki masz zasilacz? Jaka reszta sprzętu? Wiatrak procesora się kręci? Czy grobowa cisza w środku? Spróbuj wyjąć baterię od biosu i po dociskać wszystkie kable.

zasilacz GPS-400AA-101A ,procek Intel Core 2 Duo E6550 2,33GHz,2Gb pamięci, wiatrak od procka się kreci chodzi mi o radiator od karty graficznej, kable sprawdzałem i tez nic

Ja bym wyciągnął kartę ze slotu przedmuchał wszystko, i złożył jeszcze raz, tak samo z pamięcią RAM podczas wciskania karty pamięć potrafi się obruszyć w slocie i są takie anomalia, bios resetowałeś poprzez wyjęcie baterii tak jak pisałem wyżej?

@cwarek Czy twoja karta czasem nie wymaga podpięcia zasialania? Sprawdź czy karta jest dociśnięta do slotu.

tak, wszystko jeszcze raz odłączyłem i podociskałem dokładnie ale efekt ten sam ;/ dodam że wczoraj wszystko elegancko chodziło a mam ta kartę od wczoraj, no a dzisiaj kupa. Chyba będę musiał ją oddać na gwarancję