Problem z Kartą Graficzna GeForce 7100 GS

Witam.

Mam bardzo denerwujący problem , w sumie zaczeło sie to od zainstalowania Gothica III . Na początku przy pierwszym uruchomieniu wszystko fajnie było

lecz juz za 2x nie było tak fajnie o to Screen : http://img150.imageshack.us/my.php?image=b322adld9.png

Widać tam przed mną jakies " ciemnosci tak jest zawsze nie da sie grać" Mało tego zdenerwowawszy sie na Gothica postanowiłem pograc se w Carbona i tutaj tez sie pojawiły problemy gra sie tnieeeee i to strasznieee .

Grałem w w nią juz tydzień i nigdy czegos takiego nie było .

Usuwałem sterowniki i nanowo instalowałem nie działa …

Temperatura karty to 48 C czyli jest dobrze .

Prosze o szybką pomoc!!

Ps.Skanowałem Kaskperkym Nortonem Spy botem . Zaden nic nie znalazł

zmień wersję sterownika, pogrzeb w ustawieniach sterownika, spróbuj w innej rozdzielczości lub częstotliwości odświeżania.

Nic dużo lepszego od mojej zintegrowanej, to nie jest karta do Ghotica.

Jak instalowałeś sterowniki?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … rownik%F3w

Normalnie wszedłem w dodaj/usuń usunąłem coś takiego jak :NVIDIA DRIVERS , PC sie zresetował . Włożyłem płytę Nvidia Drivers zainstalowały sie wybrałem jaka ma być rozdzielczość potem znowu rest i dalej z grami to samo

To skasuj tak jak w linku :roll: bo widzę że robiłeś na szybko, i może przy okazji przeinstaluj stery do płyty gł.

Jest tylko jeden problem ja za bardzo nie znam sie na tym -.- . Wiem tylko jaką mam płyte główną ASUS PVD-MX P4M890 SATA2 LAN RAID VGA u ATX.

A gdzie są do niej sterowniki to nie wiem sam mógł by mnie ktoś oświecić .

Dziękuje z góry.

Edit:Powiem tak w ogóle nie znam sie na tych rzeczach gdyby ktos mógł mi “PO POLSKU” wytłumaczyć co mam po koleji zrobić

Prosze

Wyręczyłeś mnie chciałem to samo napisać.

ta temperatura to w stresie czy w odpoczynku ??

Spróboj scianać nowsze drivery ze strony Nvidi-i

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif