Problem z kartą graficzną GeForce Go 7600

Witam! Mam bardzo dziwny problem z kartą graficzną w laptopie HP, która zachowuje się bardzo dziwnie. :cry:

Przy włączeniu laptopa dopiero przy logowaniu Windows XP pojawia się coś na ekranie. :o

Tak jakby karta miała problem z wyświetleniem w Biosie. Obraz jest w Windows zniekształcony i dopiero przy zmniejszeniu na 16 bitów wygląda lepiej.

Często się również zawiesza pokazując czarny ekran. Przy włączeniu laptopa i podpięciu na początku rzutnika można zobaczyć start i Bios. :roll:

Zachowuje się jakby był problem ze sterownikami lub po prostu coś z kartą która pracuje nie tak.

Proszę o pomoc, bo chyba skończy się na serwisie HP.

Odinstaluj sterowniki i oprogramowanie do karty grafiki, restart kompa, uruchom kartę na sterze systemowym, zrób porządek w systemie.

I instaluj ponownie ster który masz lub pobierz najnowszy do Twojej karty i zainstaluj - najlepiej użyj sterownika producenta lapa.

Niestety już tego próbowałem. Nawet przeinstalowywałem cały system i robiłem recovery. :frowning:

Nici z tego. Karta jakby pracuje na 30% i tylko w windows i czasem są zwiechy na czarny ekran.

Ale dzięki za próbę pomocy! =D>

Może ktoś mi pomoże w tej sytuacji jeszcze przed serwisem HP! ![-o<

Czyli zostaje serwis.

Skończyło się serwisem. Czekałem na odbiór laptopa chyba ponad miesiąc.

Co ciekawe wymieniono całą płytę główną w laptopie i pewnie graficzną o ile nie jest to razem w komplecie. Póki co działa.

Czytałem o problemach HP właśnie z tymi kartami graficznymi które się przegrzewają.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc. :smiley: