Problem z Kartą Graficzną i wyszukaniem sterowników

(Mykokosik) #1

Witam, mam problem z moją kartą graficzną, gdy włączam gry typu:

-Minecraft, wyskakuje mi błąd pt. "Bad video card drivers!"

-League of Legends, wyskakuje mi błąd pt. "Nie można wczytać direct3d"

w dodatku, mój komputer wyszukuje kartę graficzną jako "Standardowa karta graficzna VGA", ale inne VAIO tego rodzaju

mają ATI Mobility, wiec raczej przydadzą mi się sterowniki do niej :stuck_out_tongue:

Mój komputer to Sony VAIO, VPCEB3M1E karta graficzna to: ATI Mobility Radeon HD 5650

Bardzo proszę o sterowniki, ponieważ nie radzę sobie ze stroną producenta: http://www.amd.com/pl/Pages/AMDHomePage.aspx

Jeżeli to jest jakiś inny błąd proszę o pomoc! :frowning:

@Edit, zapomniałem dodać, że mam 64-bitowy system, Windows 7

MyKokosik , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

(rgabrysiak) #3

Cześć

Sterowniki do kart graficznych w laptopach powinno pobierać się ze strony producenta laptopa.

System instalowałeś sam czy jest wgrany fabrycznie? Jeżeli jest wgrany fabrycznie to wszystkie sterowniki powinny być już zainstalowane.

(Mykokosik) #4

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem proszę -.-

Pisałem, że nie radzę sobie ze stroną producenta.

System jest wgrany fabrycznie lecz ma już 2 lata, na pewno były jakieś NOWE sterowniki do pobrania, ponieważ te gry mi nie działają.

(rgabrysiak) #5

Cześć

Ty piszesz o stronie producenta karty graficznej a ja o stronie producenta laptopa czyt. Sony to tam powinieneś w pierwszej kolejności szukać sterowników do karty graficznej.

Nie zawsze producenci laptopów oferują najnowsze sterowniki do kart graficznych.

Po drugie napisz w końcu jaki masz system (wiem że 64 bitowy) ale jaki? Vista? Windows 7?

(Mykokosik) #6

Doskonale Cie rozumiem, ale nie radze sobie z szukaniem tego typu rzeczy, bylbym wdzieczny gdybys dal mi LINKA :stuck_out_tongue: Windows 7

(rgabrysiak) #7

(Mykokosik) #8

Juz napisalem, Windows 7, sorka za nieuwage.

(Werniks) #9

Sterownik grafiki (ATI) dla twojego laptopa ściągniesz stąd: http://www.sony.pl/support/pl/product/VPCEB3M1E_WI/downloads/EP0000230054_5505 klikając na przycisk “Pobierz”. Przed pobieraniem musisz zaznaczyć pole “Oświadczam, że znam i akceptuję warunki zawarte w oświadczeniu o zrzeczeniu się odpowiedzialności.”. Jest to sterownik dla Windows 7 zarówno 64bit i 32bit.

(Mykokosik) #10

Thx wielkie, zaraz sprawdze czy dziala

:smiley:

Dodane 27.02.2013 (Śr) 15:55

Werkis, nie masz pojecia jak dlugo tego szukalem. Wreszcie dziala po 2 latach pierdolenia sie z caloscia! DZIEKI /cenzura/ WIELKIE!

Dodane 27.02.2013 (Śr) 15:56

Werniks* Sorki xd