Problem z Kartą Graficzną i wyszukaniem sterowników

Witam, mam problem z moją kartą graficzną, gdy włączam gry typu:

-Minecraft, wyskakuje mi błąd pt. “Bad video card drivers!”

-League of Legends, wyskakuje mi błąd pt. “Nie można wczytać direct3d”

w dodatku, mój komputer wyszukuje kartę graficzną jako “Standardowa karta graficzna VGA”, ale inne VAIO tego rodzaju

mają ATI Mobility, wiec raczej przydadzą mi się sterowniki do niej :stuck_out_tongue:

Mój komputer to Sony VAIO, VPCEB3M1E karta graficzna to: ATI Mobility Radeon HD 5650

Bardzo proszę o sterowniki, ponieważ nie radzę sobie ze stroną producenta: http://www.amd.com/pl/Pages/AMDHomePage.aspx

Jeżeli to jest jakiś inny błąd proszę o pomoc! :frowning:

@Edit, zapomniałem dodać, że mam 64-bitowy system, Windows 7

MyKokosik , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Cześć

Sterowniki do kart graficznych w laptopach powinno pobierać się ze strony producenta laptopa.

System instalowałeś sam czy jest wgrany fabrycznie? Jeżeli jest wgrany fabrycznie to wszystkie sterowniki powinny być już zainstalowane.

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem proszę -.-

Pisałem, że nie radzę sobie ze stroną producenta.

System jest wgrany fabrycznie lecz ma już 2 lata, na pewno były jakieś NOWE sterowniki do pobrania, ponieważ te gry mi nie działają.

Cześć

Ty piszesz o stronie producenta karty graficznej a ja o stronie producenta laptopa czyt. Sony to tam powinieneś w pierwszej kolejności szukać sterowników do karty graficznej.

Nie zawsze producenci laptopów oferują najnowsze sterowniki do kart graficznych.

Po drugie napisz w końcu jaki masz system (wiem że 64 bitowy) ale jaki? Vista? Windows 7?

Doskonale Cie rozumiem, ale nie radze sobie z szukaniem tego typu rzeczy, bylbym wdzieczny gdybys dal mi LINKA :stuck_out_tongue: Windows 7

Juz napisalem, Windows 7, sorka za nieuwage.

Sterownik grafiki (ATI) dla twojego laptopa ściągniesz stąd: http://www.sony.pl/support/pl/product/VPCEB3M1E_WI/downloads/EP0000230054_5505 klikając na przycisk “Pobierz”. Przed pobieraniem musisz zaznaczyć pole “Oświadczam, że znam i akceptuję warunki zawarte w oświadczeniu o zrzeczeniu się odpowiedzialności.”. Jest to sterownik dla Windows 7 zarówno 64bit i 32bit.

Thx wielkie, zaraz sprawdze czy dziala

:smiley:

Dodane 27.02.2013 (Śr) 15:55

Werkis, nie masz pojecia jak dlugo tego szukalem. Wreszcie dziala po 2 latach pierdolenia sie z caloscia! DZIEKI /cenzura/ WIELKIE!

Dodane 27.02.2013 (Śr) 15:56

Werniks* Sorki xd