Problem z kartą graficzną i z dyskiem C

Witam.Cały czas mam problem z kartą graficzną gdy uruchomie system wszystko ok ale po chwili wyskakuje ze System Windows zresetował akcelator graficzny poniewaz nie chciał odpowiadac na żadania.Dodatkowo mam wolne tylko 1 gb na dysku C a nic tam nie instalowałem a wczoraj było wolne 3,5 gb.Próbuwałem oczyszczac cleanerem ale wykrywa tylko 5 mb śmieci.Proszę o pomoc.

Co do dysku - sprawdź ile miejsca zajmują foldery przechowujące pliki potrzebne do przywracania systemu. Co do karty - odinstaluje sterowniki i zobacz, jak się system będzie zachowywał. Napisz jaki masz system operacyjnyi wersję sterowników do karty, z którymi są problemy.

Pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/). Dodatkowo sterownik możesz usunąć programem Driver Cleaner.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.