Problem z kartą graficzna lub sterownikami

(Blackdragons) #1

Witam i pozdrawiam wszystkich jako nowy forumowicz :smiley:

Posiadam latopa LG R700 z:

Windows'em Vista 32 bity

Nvidia Geforce 8600 GS

2 GB Ram

Ok.miesiąc temu w latopie zepsuła się matryca.Wiec pomyślałem żeby podłączyć do TV-LG 22 cale,ponieważ nie posiadam aktualnie pieniędzy.Kupiłem kabel VGA,zainstalowałem na nowo Windowsa i uruchomiłem.Pierwszą rzeczą,która mnie denerwuje to naciskanie klawiszy Fn+F2 w odpowiednim momencie.Po uruchomieniu komputera zobaczyłem,że zamiast nazwy karty graficznej mam Standardową Karte Graficzną VGA.Po znalezieniu na stronie NVIDIA najnowszych sterowników i zainstalowaniu oraz uruchomieniu ponownie,po pasku wczytywania jest czarny ekran,a po jakimś czasie wyłąncza się komputer.Natomiast po zainstalowaniu sterownikw przez Menadżer Urządzeń jest BlueScreen.W obydwu przypadkach działa tylko przywrócenie do określonego czasu,jednak wtedy znowu są podstawowe sterowniki.

Prosze o pomoc z tym problemem ponieważ nie mogę grac w gry np.Pasjans mi sie tnie :expressionless:

Najlepiej aby był mały koszt naprawy,albo aby dało się za darmo :smiley:

(system) #2

Prawdopodobnie zainstalowałeś nieprawidłowe sterowniki. Podaj dokładny model laptopa! R700... i co dalej? Możliwe są trzy wersje!

Albo wybierz samodzielnie Twojego laptopa tutaj: http://www.lg.com/pl/support/product/su ... roduct.jsp a potem sterowniki Video dla Twojego modelu i systemu Vista. Przed ich zainstalowaniem cofnij system z powrotem do tzw. stanadardowej karty VGA i dopiero instaluj, lub... (jeśli dasz radę) odinstaluj dokładnie te sterowniki wideo, które zainstalowałeś poprzednio i po restarcie komputera instaluj te ze strony firmowej LG.

(Blackdragons) #3

Da się sprawdzić Everestem ?

(system) #4

Chyba nie, ale nie wiem na pewno! Model jest podany na spodzie laptopa, pewnie na jakiejś naklejce. Sprawdź sam tę stronę, w pozycji Notebook: http://www.lg.com/pl/support/product/su ... roduct.jsp chociaż prawie na pewno jest to ten sterownik: http://www.lg.com/lgecs.downloadFile.ld ... &TC=DwnCmd

(Blackdragons) #5

Pobieram sterowniki,ale jak zrobic punkt przywracania na wszelki wypadek?

Ok już wiem teraz tylko instalacja .

(system) #6

Po pobraniu rozpakuj, a instalacja z folderu nVidia > poszukaj pliku Setup.exe

(Blackdragons) #7

Hmm,po włączeniu latopa jest pasek ładowania potem czarny ekran i bluescreen :frowning:

Pomoże ktoś?

Dodatkowo dodaje kod błedu

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6002.2.2.0.768.3

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: 116

BCP1: 85673008

BCP2: 8B810330

BCP3: 00000000

BCP4: 00000002

OS Version: 6_0_6002

Service Pack: 2_0

Product: 768_1

Pliki pomagające opisać problem:

C:\Windows\Minidump\Mini120211-01.dmp

C:\Users\AugPL\AppData\Local\Temp\WER-195656-0.sysdata.xml

C:\Users\AugPL\AppData\Local\Temp\WERFF44.tmp.version.txt

NIE WIEM JAK ALE JAKIMŚ CUDEM WŁACZYŁ SIE EKRAN W LATOPIE,GRY DZIALAŁY ALE ZNOWU COS SIE ZEPSULO I JEST TAK SAMO:(,A WCZESNIEJ NAWET SIĘ DAŁO POBRAC I ZAINSTALOWAĆ POMYSLNIE STEROWNIKI,MA KTOS JAKIŚ POMYSŁ?