Problem z kartą graficzną Radeon 9200

Witam.Mam taki problem.Od grudnia system restartował kartę graficzną ponieważ nie chciała odpowiadać na polecenia.

Tak było do wczoraj kiedy uruchamiam komputer wszystko jest ok pokazuje się pulpit na 2 sec i nagle wyswietla sie okno na cały ekran.System Windows zostanie zamkniety aby zapobiec uszkodzeniu sprzętu najprawdopodobniej przyczyna błedu jest plik Ati2.Dag.Przy następnym uruchomieniu weszłem w tryb awaryjny odinstalowałem kartę potem weszłem normalnie wszystko działało zainstalowałem na nowo zrestartowałem kompa i znowu to samo.Płyta na pewno nie jest zła ponieważ w listopadzie miałem formata i informatyk z tej samej płyty instalował i wszystko było dobrze.Dopiero pod koniec grudnia zaczeło się restartować.Proszę o pomoc w naprawieniu tego problemu.

Informacje o kompie:

Windows XP

768mb ram

karta graficzna Radeon 9200(64mb)

Z góry dziękuje :mrgreen:

Wiesz co … Jeśli to możliwe to spróbuj zainstalować jakieś inne sterowniki (ale z tych starszych) … Miałem podobne zdarzenie z 9250 …

Sprawdź zasilacz.

viewtopic.php?t=9809

Zastosuj ster w wersji max Catalyst 6.5 bez CCC - wcześniej dokładnie usuń stare oprogramowanie i stery karty grafiki.

Może karta się przegrzewa lub uszkodzona.

tak karty radeon z seri 9xxx przynajmniej niektóre nie chcą na nowych sterach chodzić

kacper1344 , pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8 (to najlepsze sterowniki dla Twojej karty graficznej).

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/). Możesz również użyć programu Driver Cleaner w celu usunięcia sterowników.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).