Problem z kartą graficzną/sterownikiem podczas gry

Witam. Parę godzin temu zamieniłem kartę graficzną oraz zasilacz w komputerze. Wszystko chodzi normalnie lecz, za pierwszym razem podczas gry w bf 4 po paru min gra zminimalizowała się i nie dała się włączyć. Za drugim po paru minutach wyskoczyła informacja iż sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawność. Za trzecim razem podczas gry w metro 2033 po paru minutach dźwięk zaciął się w pętli a monitor pokazywał czarny obraz(pozostał reset). Ustawienia gier nie mają na to wpływu ( niskie czy wysokie ). Sterowniki posiadam najnowsze, lecz może w nich problem… Temperatury w normie( grafa max 79). Krótko mówiąc podejrzewam kartę graficzną, gdyż poprzednia karta dawała radę bez takich cyrków. Zasilacz jest raczej dobry, tak myślę.

 

Specyfikacja:

Zasilacz: Corsair 550w

Płyta główna:  Gigabyte ga-ep45-ds3l

Procesor: QuadCore Intel Core 2 Quad Q9400, 2666 MHz (8 x 333)

RAM: 4gb

Bios: Version EP45-DS3L F10

grafa: AMD Radeon r7 260x 2gb

 

Proszę o radę.

Proponowałbym mimo wszystko postawić system na nowo. Chyba, że to problem wyrzuć wszystkie stery grafiki z systemu czyszczenie CCleanerem i dopiero instalacja najnowszych sterowników lub spróbuj nawet beta.

witam odinstaluj ponownie sterowniki następnie za pomocą programu

 

http://www.dobreprogramy.pl/Display-Driver-Uninstaller,Program,Windows,47643.html

 

w trybie awaryjnym

 

oczyść pozostałości jeżeli poprzednio miałeś innego producenta karty graficznej oczyść je również

 

następnie zainstaluj najnowsze stery

 

nie zaszkodzi przeczyścić rejestr za pomocą CCleaner tak jak pisze mrFreeze przed instalacją najnowszych sterowników 

Nie zwalaj tutaj na kartę, bo przypuszczam, że nie usunąłeś poprzednich tylko nałożyłeś nowe sterowniki. Zrób tak jak wyżej, albo w tej chwili najpewniej zainstalować na nowo system.

Sterowniki do poprzedniej karty zostały odinstalowane przed instalacją nowej. Użyłem do tego programu display driver uninstaler

 

Nic nie pomogło. Nawet zainstalowanie sterów beta. Czasami podczas przeglądania internetu pojawiają się kratki czarne mrygające. Co do gier nic się nie zmieniło, no poza tym że teraz już po 2 min ekran robi się czarny…