Problem z kartą graficzną w grze Wiedźmin

(Radek2015) #1

Posiadam kartę graficzną geoforce 7300 i 512 ram gram w wiedźmina do kupiłem do PC 2Gb ram lecz teraz grafika na tym straciła na otwartej przestrzeni nie zawsze ale zazwyczaj pojawia się taka czarna sieć w centrum bohatera brak cieni zamiast to są czarne kwadraty woda wychodzi na teren co jest tego powodem przeciążona karta graficzna? zakładał mi to informatyk możliwe że coś przestawił prosże o pomoc:)

(Kambor4) #2

Moim zdaniem słaba karta graficzna.Masz najnowsze sterowniki do grafy.Jak nie to pobierz.A jakiego masz Geforce 7300 LE czy 7300GT? :mrgreen: Gra orginalna?

Pozdrawiam K Jocz-Borowski

(Radek2015) #3

Ale przed dodaniem ram było świetnie dlaczego teraz tak słaba grafa mi się wydaje że jest bardzo dobra:)

Oryginalna ale kolega ma pirata i mu działa super

(Kambor4) #4

Podaj jakiego masz procka i płytę główną. Ja mam 7300LE i gram teraz w call of duty 4 to znaczy pszeszedłem całą grę i musze grac 640 na 480.

Jak mówiłes jak dołozyłesz ramy mogło spowolnic komputer :frowning:

(Radek2015) #5

Słuchaj mnie to nie dotyczy ale rodzinki więc nie wiem dokładnie jaki mają procek i typ grafu ale napewno jakiś athlon. Sugerujesz ze ta gra nie jest do gier tylko do grafiki np 3d

(Kambor4) #6

Ta karta jest do gier ale nie takich.Ta gra potzebuję dobrą grafę np. 8600GT :slight_smile:

(Krzysieek88) #7

Fuu..

Nie grałeś to się nie wypowiadaj, mógłbyś zostać szklarzem, tak dobrze wciskasz kit :!:

Ludzie grali nawet na 6600 i gra chodziła jak złoto..

Ja radzę zaktualizować DirectX, zmienić sterowniki, i ewentualnie przeinstalować grę, skoro wcześniej było dobrze.

EDIT // I oczywiście zainstalować patcha do gry.

(Zonkishi) #8

sprawdź ram za pomocą memtest możliwe że sypią błędami