Problem z kartą graficzną w grze Wiedźmin

Posiadam kartę graficzną geoforce 7300 i 512 ram gram w wiedźmina do kupiłem do PC 2Gb ram lecz teraz grafika na tym straciła na otwartej przestrzeni nie zawsze ale zazwyczaj pojawia się taka czarna sieć w centrum bohatera brak cieni zamiast to są czarne kwadraty woda wychodzi na teren co jest tego powodem przeciążona karta graficzna? zakładał mi to informatyk możliwe że coś przestawił prosże o pomoc:)

Moim zdaniem słaba karta graficzna.Masz najnowsze sterowniki do grafy.Jak nie to pobierz.A jakiego masz Geforce 7300 LE czy 7300GT? :mrgreen: Gra orginalna?

Pozdrawiam K Jocz-Borowski

Ale przed dodaniem ram było świetnie dlaczego teraz tak słaba grafa mi się wydaje że jest bardzo dobra:)

Oryginalna ale kolega ma pirata i mu działa super

Podaj jakiego masz procka i płytę główną. Ja mam 7300LE i gram teraz w call of duty 4 to znaczy pszeszedłem całą grę i musze grac 640 na 480.

Jak mówiłes jak dołozyłesz ramy mogło spowolnic komputer :frowning:

Słuchaj mnie to nie dotyczy ale rodzinki więc nie wiem dokładnie jaki mają procek i typ grafu ale napewno jakiś athlon. Sugerujesz ze ta gra nie jest do gier tylko do grafiki np 3d

Ta karta jest do gier ale nie takich.Ta gra potzebuję dobrą grafę np. 8600GT :slight_smile:

Fuu…

Nie grałeś to się nie wypowiadaj, mógłbyś zostać szklarzem, tak dobrze wciskasz kit :!:

Ludzie grali nawet na 6600 i gra chodziła jak złoto…

Ja radzę zaktualizować DirectX, zmienić sterowniki, i ewentualnie przeinstalować grę, skoro wcześniej było dobrze.

EDIT // I oczywiście zainstalować patcha do gry.

sprawdź ram za pomocą memtest możliwe że sypią błędami