Problem z kartą graficzną

mam problem z karta graficzna nVidia geforce FX 5500 128mb, zainstalowałem Need for speeda under 2 i niewiem czemu nawierzchnia to same pixele , probowalem w ustawieniach na najwyzsza jakosc i nic dalej pixele, nawet na niektórych teledyskach widac duzo pixeli, zaintaslowalem najnowsze stery i dalej lipa :frowning:

obniz antialiasing w opcjach gry … w niektorych przypadkach pomaga …

mnie w przypadku pixelizacji w NFS U2 pomagało zwiększenie detali, a następnie restart gry… czyli zmieniłem ustawienia grę wyłączyłem i spowrotem włączyłem!!

możliwe, że pomoże ci patch v1.1 chyba… :roll:

Spróbuj dać prawym przyciskiem na pulpit potem właściwości potem przejdź do zakładki ustawienia i potem kliknij na zaawansowane i potem przejdz do zakładki z twoją nazwą karty graficznej, potem po lewej stronie bedziesz mial taki panel z opcjami i tam kliknij na ustawianie wydajności i przesun pierwszy suwak na do końca na jakość potem przejdz jeszcze do Ustawienia direct 3D i tam ustaw poziom szczegulów mipmap na najlepsza jakość obrazu !!

nie ty jeden masz taki problem … mam nadzieje ze pomoce wymienione wyzej i w moim przypadku pomogą :wink:

sciagnij UPDATE/PATCH najnowszy do gry i to wszystko ono poprawia ten blad

:smiley: :smiley:

tu nic niemaja do rzeczy stery czy grafa

odpal gre, jedz na na mieście i wciśnij ALT+F4 , i odpal gre ponownie :slight_smile:

pozdrawiam :slight_smile: