Problem z karta graficzna

Mam dosc spory klopot zaczelo sie od tego ze bawilem sie programem hijackthis bylo mnostwo logow a ja omylnie i z glupoty kliknalem zeby je wyczyscilo/usunelo nie pamietam jedno z dwojga i zaczal sie… gdy probowalem odtworzyc jakis film pojawial sie czarny ekran i dzwiek lecz gdy usunalem sterowniki od karty graficznej filmy dzialaly poprawnie ale nie da sie funkcjonowac bez zarzutu nie posiadajac zainstalowanych sterownikow.Sformatowalem dysk zainstalowalem wszystko jak trzeba i filmy dalej nie dzialaja czarny ekran i znowu sprbowalem z usunieciem sterownikow i eureka filmy dzialaja ale ciagle bez sterownikow mam karte readona 9250 128mb nie urzywam sterownikow catalist tylko tych ktore dali mi przy kupnie komputera czy ktokolwiek wie jak to naprawic?

:?

PS: kodeki itp mam zainstalowane

Proponuję :

  1. Sprawdzić na kilku odtwarzaczach.

  2. Odinstalować sterowniki karty graficznej.

  3. Dokładnie wyczyścić komputer po sterownikach / np. CCleaner, Wise Registry Cleaner, Odkurzacz itp. resztę ręcznie /.

  4. Zainstalować inne sterowniki karty graficznej ATI Catalist lub ATI Radeon Omega Drivers. / moim zdaniem najlepsza wersja Omegi do Radeona 9200, 9250 to 3.8.252 - panel w j. polskim, zero problemów /.

Na marginesie wersja 3.8.252 to odpowiednik ATI 6.5 i są to prawdopodobnie ostatnie sterowniki do 9200 / przypuszczam że do 9250 również lub jedna z ostatnich /. ??

?? Miałem komputer z kartą graficzną ATI Radeon 9200 od początku ze sterownikami ATI Catalist 5.7 póżniej ATI Radeon Omega Drivers 3.8.252 dwa lata i wszysko śmigało bez NetFramework 2 ??

/ teraz mam nowy z inną kartą /. :slight_smile: