Problem z kartą graficzną

Cześć mam problem z karta graficzną.Model karty graficznej to ASUS EAH2400 Series.Gdy oglądam filmy to mam zielone tło.Da sie oglądać ale to nie to samo i także idą paski gdy oglądam filmy.Gdy idą te paski to już się nie da.Mam ściągnięte kodeki “klcodec357f” Oglądam filmy przez Subedit - Player.Proszę o odpowiedź bo chciałbym oglądnąć jakiś film.

Dziękuje i pozdrawiam

smb8

moze na początek ściągnij se najnowszego allplayera chyba 3.1 a jeśli to nie pomoże to zainstaluj se nowe stery do karty graficznej

Problem może leżeć po stronie sterowników do karty graficznej.

Pobierz i zainstaluj te ze strony producenta -> TUTAJ.

Wcześniej jednak odinstaluj poprzednie sterowniki karty graficznej (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy).

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c.

Jeżeli instalacja powyższych sterowników nie rozwiąże problemu, to spróbuj zainstlować kodeki FFDShow. Przed instalacją tych kodeków, odinstaluj wszystkie, które instalowałeś dotychczas.

Po instalacji k-lite wypadało by jeszcze skonfigurować dekoder video. Chyba że się mylę :slight_smile:

Nazwij temat konkretnie.