Problem z kartą graficzną


(Betty Boop1216) #1

kiedy włączam komputer pojawia się komunikat ,,error : can't found grafic card information'' ... mam program do karty graficznej ,,VGA Driver'' jak go zainstalowałam to w ogólnie nie działa bo ponoć nie jest do mojego programu operacyjnego... ( vista 32) próbowałam odinstalować ten sterownik i w ogóle wszystko by znaleźć w internecie nowy program od karty graficznej ,,nvida'' ale jak próbowałam go zainstalować to z kolei pojawiał się komunikat , że nie mam odpowiedniego sprzętu by nvidę zainstalować.. nie wiem w ogóle o co chodzi...pogubiłam się:frowning: Czy mógłby mi ktoś podać ,,dokładne'' instrukcje? z góry dziękuję:slight_smile: Jeśli potrzebowali byście jakiś konkretnych informacji to ja postaram się poszperać.. :slight_smile:


(pycia14) #2

Więc poszperaj w Evereście i sprawdź jaką masz kartę graficzną,podaj nazwę na forum. :spioch:


(Mihau X64) #3

Chyba masz podobny problem do mojego (Ati).. Czyli, że niemoge zainstalować sterowników z oficjalnej strony bez uprzedniego zmodowania sterów bo wszystkie sterowniki na oficjalnej stronie sia przenzaczone do desktop'ów a nie laptopów i trzeba urzyć "HD modder" i dopiero wtedy instalacja działa bez problemu.. a bez tego mam ten sam błąd co ty więc śmiem twierdzić, że jeśli masz laptopa to powinieneś znaleść progeram do zmodowania sterów..


#4

hilary20 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif