Problem z kartą graficzną

kiedy włączam komputer pojawia się komunikat ,error : can’t found grafic card information’’ … mam program do karty graficznej ,VGA Driver’’ jak go zainstalowałam to w ogólnie nie działa bo ponoć nie jest do mojego programu operacyjnego… ( vista 32) próbowałam odinstalować ten sterownik i w ogóle wszystko by znaleźć w internecie nowy program od karty graficznej ,nvida’’ ale jak próbowałam go zainstalować to z kolei pojawiał się komunikat , że nie mam odpowiedniego sprzętu by nvidę zainstalować… nie wiem w ogóle o co chodzi…pogubiłam się:( Czy mógłby mi ktoś podać ,dokładne’’ instrukcje? z góry dziękuję:) Jeśli potrzebowali byście jakiś konkretnych informacji to ja postaram się poszperać… :slight_smile:

Więc poszperaj w Evereście i sprawdź jaką masz kartę graficzną,podaj nazwę na forum. :spioch:

Chyba masz podobny problem do mojego (Ati)… Czyli, że niemoge zainstalować sterowników z oficjalnej strony bez uprzedniego zmodowania sterów bo wszystkie sterowniki na oficjalnej stronie sia przenzaczone do desktop’ów a nie laptopów i trzeba urzyć “HD modder” i dopiero wtedy instalacja działa bez problemu… a bez tego mam ten sam błąd co ty więc śmiem twierdzić, że jeśli masz laptopa to powinieneś znaleść progeram do zmodowania sterów…

hilary20 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif