Problem z kartą graficzną

Witam. Aktualnie piszę posta na zintegrowanej karcie graficznej (SiS 661FX_760_741_M661FX_M760_M741). Na płycie głównej (ASRock K7S41/K7S41GX) mam wolny slot AGP 8x. Gdy podłączam moją kartę graficzną GeForce 7300GT (256MB/128bit/GDDR3) (podłączam do niej kabel od monitora i dodatkowe zasilanie, w Windowsie (swiezo zainstalowany) komp chwilę chodzi i nagle monitor sie wygasza z komunikatem NoSignalDetected. Sterowniki już próbowałem 3 inne wersje i problem jest ten sam, aktualnie mam 175.19_geforce_winxp_32bit_international_whql. Gdy monitor się wygasza system dalej pracuje, bo jak słucham muzyki to ona dalej leci, aczkolwiek się zacina. W trybie awaryjnym karta działa, aha i w trybie normalnym bez zainstalowanych sterowników też działa.

Jeśli mam coś jeszcze napisać proszę o napisanie.

Czekam na rady, pozdrawiam.

Może spróbuj wyłączyć zintegrowaną w BIOSie??

Zintegrowana wyłącza się sama jak tylko podpinam kabel od monitora do AGP, nie mam opcji w BIOSie wyłączenie jej. Mogę zmienić jedynie Graphics Primary Adapter z PCI na AGP co nie przynosi rezultatu.

Yamass , możliwe że sterowniki są wadliwe.

Masz płytkę z sterownikami, którą dostałeś przy zakupie karty?

Jeżeli tak to zainstaluj je.

Jeżeli to nie pomoże

to

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76390

i

http://pclab.pl/file3026.html

Niestety po wykonaniu tych czynności efekt pozostaje ten sam, monitor się wygasza w windowsie po jakims 15-60 sekund. :confused:

Proszę o jakieś inne rady jesli jest to mozliwe.

Czy karta moze byc spalona? Dziala bez sterwoników wiec chyba nie?

ps. eyeti znasz TeTrisa : ) ?

Yamass , a masz możliwość przetestowania karty na innym komputerze.

///

jasne że znam

Ok, odezwę sie znów gdy sprawdzę kartę.

Yamass , zainstaluj sterowniki i powiedz co i jak

Karta u mojego kolegi działa w 100%, i wydaje mi się, że płyta główna po prostu jej nie obsługuje, dlatego wezmę jego trochę słabszego GeForca. Odezwę się jaka będzie sytuacja z nową kartą.

Yamass ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif