Problem z kartą graficzną

mam problem z karta graficzną radeon 9200 pare tygodni temu przeinstalowałem system i podłączyłem nowy monitor LCD,od tego czasu zaczęło mi przełaączać obraz raz na grafikę raz na VGA nie wykrywa wogóle grafiki a poza tym windows zaczął wykrywać tylko 192 mb ram’ów proszę o pomoc.

Sterowniki instalowane? Jak instalowane to przeinstaluj.

directX zainstalowany? Jakim kablem podpiałeś monitor? Nowym, starym?

Zmień złącze do podłączenia, jak miałeś dsub to zmien na dvi i odwrotnie.

A z tym ramem to co? Ile masz razem? Jaki system? servicepacki poinstalowane?

ramów 512 o to chodzi że jak jest na VGA to wogóle nie przyjmuje żadnych sterów tylko dx’a instaluje,kabel jet nowy i już go zmieniałem ostatnio wogóle przestał widzieć grafike,system win XP profesional z sp2

Spróbuj zmienić kolejność ustawienia kości ramu(ew. sprawdź go na innym kompie).

Jaki system?

Jeśli xp to czy w ogóle w menadżerze urządzeń wykrywa Ci kartę?Jest jakiś znak zapytania?

mouse23 , sterowniki do płyty głównej, konkretnie do chipsetu masz zainstalowane ?

Jakie instalujesz sterowniki do karty graficznej ?

Pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/). Dodatkowo użyj programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

całe stery do płyty głownej są zainstalowane bo cały system przeinsatlowałem programy się sciągają wóce z pracy to zobacze czy to coś da narazię dzieki wielkie

witam zrobiłem to wszystko wczoraj i nawet przez chwile było ok a po resecie znowu wróciło do tego problemu, miałem problem też z myszą i klawiaturą bezprzewodową i byłem z nią w sklepie i tam dowiedziałem się że najprawdopodobniej padła mi płyta główna{kondensatoey padły i nie podają wystarczającego napięcia na grafe i klawiaturę}stąd ten problem

Zobacz czy na płycie nie masz napuchniętych kondensatorów.

Podaj model i moc zasilacza (+ napięcia z BIOSu i Everesta.).