PROBLEM z kartą graficzną. .!

witam. . od paru dni mam problem z ATI radeon HD 3850. . Problem jest taki, że w takiej grze jak Call of Duty World at War, Far Cry 2, Crysis Warhead i Call of Duty 4 mam 100 fps a nagle od 4 do 15. . :confused: Czego to może być wina ? Bardzo proszę o pomoc. .

Podaj specyfikację komputera, zainstaluje najnowsze sterowniki od grafiki, jeśli masz procesor AMDx2 to pobierz AMD Dual-Core Optimizer Version 1.1.4. Po prawej stronie obok nazwy AMD Dual-Core Optimizer Version 1.1.4 masz “Download now!”

Procesor : AMD X2 5200+ 2,7 GHZ

Windows XP Home Edition sp2

Płyta Głowna : ASUS M2N-XE

właśnie o to chodzi, że mam zainstalowane najnowsze stery do karty. .

sweet123 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym nie pisz posta pod postem.

Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta skorzystaj z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

No to tak jak już pisałem

opiszę dokładnie ten problem. mianowicie spadek fpsów następuje na ok 10 sekund przy większości gier.Zarówno na wysokich jak i niskich detalach ,a po chwili wraca do normy .wgrane są najnowsze sterowniki i testowałem na dysku ATA z win xp oraz dysku SATA i win xp x64. Może to jest kwestia pamięci Ram ? Mam DDR 2 PC 800 2x 1GB OCZ. Spróbuje zrobić jutro memtesta oraz puścić 3dMarka …bo na AquaMarku 3 było wszystko ok.