Problem z karta graficzna?

Mam problem wlasnie z tym :

5lq214hhshi3kxr3yxmx_thumb.jpg

Stalo sie to podczas grania w Metin2 (wczesniej w opcjach zmienilem z gpu na auto). Zlagowalo mnie reset kompa i to sie stalo.

Tak… reinstalacja sterowników nie pomogaga tak samo jak :format,przywracanie systemu,reset biosu.

Sprawdzic karty narazie nie mam jak na innym kompie. Mam nadzieje ze pomozecie. Nie wiem jak to nazwac (artefakty moze? nie wiem). Takie pixele wyskakuja nawet na obrazku plyty glownej oraz “windows” jak sie kompa odpala. Kiedy chce wlaczyc gre “Tibia” pisze ze mam zainstalowac directxa 5.0 bo mam slabszego, chcociaz zainstalowanego mam 9.0c marcowego.

po prostu masz jakość obrazu na 8 najniższa weś właściwości ustawienia jakość kolorów naj wyższa i w ustawieniach karty też tak weś

  1. AreOO - nie dość, że masz do dyspozycji sprawdzanie pisowni to strzelasz takie błędy

  2. czytaj ze zrozumieniem

skoro takie kolory utrzymują się przy botowaniu z tego co zrozumiałem, problem wskazuje na kartę graficzną… Spróbuj ją wyciągnąć i włożyć ponownie - zobacz efekt, napisz czy pipczy głośniczek systemowy i co pipczy, najlepiej sprawdzić kartę pod inną płytą główną

Rozumiem, że zmiana rozdzielczości nic nie daje po reinstalacji i sterowników i całego systemu…

Wyjmowanie karty nie pomaga,a glosniczek z kompa chodzi normalnie. Jezeli karta dzialalaby na innym komputerze to co zrobic i co zrobic gdyby nie dzialala? Nie mam gwarancji.

Hmm czyżby akcelerator przestał działać? albo karta się przestawiła w biosie z tej co używasz na jakąś zintegrowaną?

Aderon ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.