Problem z karta graficzna

Witam,

Mam problem z karta graficzna mianowicie gdy jest juz podlaczona do komputera i odpalam go wiatraczek od karta nie chodzi po jakims czasie gdy poruszam go odpala ale to i tak wolno chodzi i po jakis 2 min pracy komputera musze go wylaczac bo sie mocno nagrzewa karta. Nie wiem co jest grane przed czyszczeniem jej wszystko bylo ok dodatkowo gdy wyciagalem juz ktorys raz z kolei karte graficzna by sprawdzic czy czegos nie uszkodzilem to urwalem niechcacy bolec od portu AGP( ten ktory trzeba nadusic zeby karta bezproblemu wychodzila). Wlasnie teraz nie wiem co jest grane bo przed urwaniem bolca i po urwaniu nie ma zadnej zmiany karta graficzna chodzi jednak wetylator nie, gdy sie zaloguje na konto nie moge nawet otworzyc folderu bo sie zmula. Nie wiem moze trzeba wymienic karte graficzna na nowa ale nie chce tego robic gdyż moze sie okazac ze trzeba cala plyte glowna wymienic dlatego ze urwał mi sie bolec.

Prosze o pomoc.

Karta Graficzna: Nvidia GeForce 8400GS 256MB

Płyta Główna: ASUS P5VD2-VM

Zasilanie podłaczyłeś na nowo? Do karty graficznej…??

TAK

Może dostały się jakieś bryły kurzu pod wentylator. Sprawdź, przeczyść go dobrze… Bolec tutaj nie ma nic do gadania…

Witaj. Zapoznaj się proszę z treścią poniższych tematów i zmień tytuł swojego wątku na konkretny, mówiący o problemie. W tym celu należy użyć przycisku zmien.gif

:arrow: viewtopic.php?p=980957

:arrow: viewtopic.php?f=5t=210226

:arrow: problem-problemie-poszukuje-szukam-t61101.html

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy

Pozdrawiam.

Może już wiatrak słabo chodzi,można próbować go przeczyścić ogólnie z kurzu ewentualnie można wiatrak potraktować WD 40 ,albo zmień chłodzenie.