Problem z karta graficzna

Wyskoczyła mi ostatnio informacja ze sa dostepne sterowniki do mojej karty graficznej.

Sciagam.Zaczynam instalowac az tu nagle podczas instalacji ekran mignał i wyskoczyła informacja ze sterowniki zostały niezainstalowane.

Miałem tak juz kiedys.

Słyszlałem gdzies o opcji zainstalowania przez tryb awaryjny ale ja tak nie chce.

Moje aktualne sterowniki do karty graficznej to 275.33 a najnowsze to 307

Proszę o pomoc jak rozwiazac problem tego bledu.

Sterowniki byly wyszukiwane na oficjalnej stronie nvidia.pl

Specyfikacja komputera:

Windows 7 32 bit

Geforce 6200

AMD Athlon xp 2500+

2GB ram

o ile masz stare sterowniki i nowe na kompie to odinstaluj je i spróbuj zainstalować tylko nowe po odinstalowaniu i resie kompa jak nie pójdą to zawsze masz stare na których ci grafa chodzi:)

ostas6 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Miałem dzisiaj to samo, tylko z GF630M. Panel Nvidii krzyczy, że jest dostępna nowa wersja, więc ściągam. Standardowo wcześniej deinstalacja obecnych sterów, następnie reboot i Driver Sweeper. I przy instalacji zaczęły się problemy, bo nic się nie chciało zainstalować, ani starsze ani beta. Przywracanie systemu wyłączone, więc kłopot był niemały.

Trzeba wejść w menedżer urządzeń i odinstalować kartę graficzną (PPM na urządzeniu -> Odinstaluj). Następnie robimy reboot i Windows powinien sobie sam zainstalować sterowniki. Po tym ponownie uruchamiamy i można instalować sterowniki, tylko koniecznie te starsze, z nowymi 314.07 WHQL coś jest nieźle pochrzanione.