Problem z kartą pamięci do Motoroli v360

Witam.

Zakupiłem wczoraj kartę pamięci 1gb firmy Kingston. Włożyłem ją do telefonu i nie mogę robić na nią zdjęć ani nagrywać filmów. Na pamięć telefonu mogę, a na kartę nie. Po zrobieniu zdjęcia pokazuje się jakiś komunikat i fotka przepada, to zamo z filmem.

Do tego kupiłem bluetooth, mogę zgrać filmy, zdjęcia i muzykę z telefonu ale nie mogę wrzucić na niego.

Czy trzeba tą kartę jakoś sformatować albo poddać jakiejś innej czynności żeby normalnie działała?

Proszę o pomoc. Pozdro

nie wiem czy V360 wogle takie karty obsluguje, o 512mb slyszalem ze tak… ale 1 gb to nie wiem

hmm… więc możliwe że po prostu kupiłem za dużą karte? Nie wiedziałem że to ma znaczenie :roll:

a czy po włożeniu sformatowałes karte , czy wsadziłeś ja na tzw. “Janucha” :mrgreen: i chciałeś już zapisywać ??

Nie wiem w jaki sposób miałbym ją sformatować ale problem w cudowny sposób rozwiązał się sam :mrgreen: Po prostu wyjąłem karte, włożyłem z powrotem tak samo jak była i nagle zaczęła działać :stuck_out_tongue: nie wiem jak to wytłumaczyć :slight_smile: