Problem z Kartą Sieciową (Kod 12)

Witam. Gram sobie gram nagle wyłącza mi się internet. Robię rozwiązanie problemu, coś tam się robi i nagle jest “Resetowanie karty sieciowej” i nagle karta sieciowa się wyłącza. Myślałem, że się od nowa włączy, lecz się myliłem. Po pól godziny męki z tym wszystkim odnalazłem powód: Kod 12, Brak zasobów coś tam coś tam. Pisało mi też, że aby to naprawić trzeba wyłączyć jakieś urządzenie, wyłączyłem i nic. Na stronie Windowsa pisało, żeby podążać za Rozwiązywaniem Problemów, te całe rozwiązywanie podpowiedziało mi tylko tyle, żeby podłączyć kabel Ethernet, który jest raczej podłączony. System Windows 7 oraz mam WiFi w domu, przy kompie stacjonarnym, z którego WiFi wychodzi wszystko jest cacuś glancuś, a znowu na moim sprzęcie coś się zwaliło. Szukałem wielu tematów, ale tylko znalazłem nierozwiązane, jak już rozwiązane to do karty graficznej. Dziękuje z góry.

Wejdź w połączenia sieciowe i sprawdź czy karta sieciowa nie jest wyłączona.

Problem w tym że prawidłowej karty wogóle nie pokazuje. Pokazuje jedną która jest włączona caly czas.W menedzerze zrobilem tak, że było widać ta drugą i tam właśnie pokazało że brakuje wolnych zasobów aby móc z niej korzystać czy jakoś tak.