PROBLEM Z KARTĄ SIECIOWĄ -Sterowniki pod XP dla Acera

Witam mam LAPTOKA ACER, mam go 2 miesiące jak go kupiłem miał Viste ale wista okazała się dramatem więc zainstalowłaem sobie XP. po zainstalowaniu systemu wszytsko przebiegło OK, ale niemoge zainstalować sterowników do karty sieciowej oczywiście wogóle nie moge ich znaleść w necie a szukam do INTEL PENTIUM DUAL PROCESSOR T 2310 nie moge wogóle do neta się podłączyć i minie targa! Nie moge też zainsatlować sterowników do karty gaficznej czyli NVIDIA 8400M GS 256mb. niech ktoś mi pomoże bo już wszystkie pomysły mi się wyczerpały! co robić! albo linki poprosze do odpowiednich sterowników! albo nie wiem co!

dzięki

Zmień tytuł "POMOCYYYYY! !!

Jaki to jest model laptopa? Najpierw zainstaluj sterowniki do chipsetu. Potem resztę.

Kolego po pierwsze zmień temat.

Po drugie od kiedy się szuka sterowników pod procesor ??? =D>

Jak już to albo nazwa płyty głównej, może lepiej wejść na stronę ACERa , znaleźć tam model i ściągnąć wszystkie stery.

Linki poszukaj. Wpisz Acer w google i znajdziesz.

A ty masz jakiekolwiek doświadczenie z komputerami? Bo nie wiem czy “produkowanie się” wszystkich ma sens… ? Sterowniki w necie na 100% są trzeba je tylko umieć znaleźć…

edit.

Po pierwsze to daj dokładny model i numer laptopa… acerów jest mnóstwo rodzajów i każdy z innymi bebechami…

podaj model bo do niektórych modeli znajdziesz sterowniki na oficjalnej stronie acera wszystko w jednym miejscu a dla niektórych trzeba niestety szukać w innych miejscach ale to trzeba znać twój model laptopa

ThugAngel , kolego na pewno znam się więcej niż ty. melon21 , podaj model twojego Acerka.

model mojego ACERA to AS 5720ZG

Zobacz na temat: viewtopic.php?f=19&t=194004

Na stronie acer udostępnia chyba tylko sterowniki do visty, ale możesz do nich napisać - powinni ci podesłać namiar na paczkę driverów do xp (ja bez problemu kiedyś tak dostałem)

Acer Polska

Bardzo możliwe że sterwoniki nie są kompaktobilne z twoim systemem. W tym przypadku możliwe że instalowałeś sterowniki do Windows Vista załączone jak się nie myle do towjego sprzętu… Radzę wejść na stronę producenta i pobranie sterowników do Windows Xp (sprecyzuj czy masz Windows Xp 64b czy 32) jak i to nie pomoże radzę kontakt z producentem.

Link do Sterownikówhttp://driverzone.com/