Problem z kartą sieciową w notebooku HP 6720s

Występuje problem z kartą sieciową - Intel 82562GT, po zainstalowaniu karty (strowniki ze strony HP) w menedżerze urządzeń karta jest poprawieni zainstalowana. Podczas podłańczania kabla sieciowego, karta nie pobiera automatycznie IP (a powinna), podłączona myszka ca jakiś czas zacina się na 3-4 s i dalej pracuje, dzwięk (zwłaszcza podczas uruchamiania notebooka przycina). Próbowałem ściągnąć inne sterowniki do tej karty ale bez poprawy. Problem jest o tyle dziwny że kilka dni temu instalowałem taki sam laptop na tych samych sterownikach i wszystko działało prawidłowo. Dla pewności zainstalowałem drugi raz cały system Windows - nic to nie pomogło.

Proszę o pomoc i doradzenie jak uporać się z ta sieciówką.

Witaj !!

Aż tyle problemów z powodu karty sieciowej. Trochę to mało prawdopodobne, ale różnie bywa.

:arrow: Czy najpierw zainstalowałeś sterowniki do płyty głównej (chipset’u), a dopiero później do sieciówki ??

:arrow: Jakiego używasz firewall’a ?? Czy usługa svhost nie jest w nim zablokowana ??

:arrow: Kiedyś w Bazie Wiedzy Microsoftu była informacja, że nieprawidłowe działanie sieciówki może być spowodowane problemami z udostępnianiem plików. Zalecono tam, by we właściwościach karty wyłączyć właśnie udostępnianie plików i drukarek w sieci Microsoft Net. Zrób podobnie.

:arrow: Czy w konfiguracji karty ustawiono, by automatycznie pobierała adres sieciowy ??

:arrow: Jak wygląda użycie procesora po podłączeniu kabla do karty sieciowej ??

:arrow: Czy internet do laptopa podłączasz bezpośrednio czy przy użyciu routera ??

Z pozdrowieniami

Dimatheus

ok, już sprawa załatwiona, okazało się że upgrade BIOSu pomógł i wszystko jest już ok