Problem z kartą sieciową

(Poterek) #1

Cześć,

Mam pewien problem z kartą sieciową. Mianowicie co jakiś czas kompletnie przestaje widzieć moją sieć - I TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJĄ. Reszta sieci jest normalnie widoczna.

Jeśli włączę i wyłączę kartę sieciową to przez kilka sekund ją widzi a później znów znika z brakiem jakiejkolwiek możliwości połączenia z nią. Zastanawiałem się czy problem nie leży po stronie routera, aczkolwiek inni domownicy w żaden sposób z tym problemem się nie napotkali. Oczywiście w czasie gdy komputer sieci nie widzi reszta urządzeń normalnie ją dostrzega. Przeinstalowałem sterownik lecz nic to nie dało. Problem powtarza się kilka razy w tygodniu.

Aby na nowo sieć była widoczna najczęściej muszę z 2-3 razy zrestartować lapka po czym najczęściej włączyć i wyłączyć kilka razy sieciówkę aż za którymś razem zatrybi.

Proszę o pomoc, bo nie mam pomysłu co mam w takiej sytuacji zrobić.

System: Windows 8.1

Sieciówka: Qualcomm Atheros AR9485WB-EG

(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.