Problem z kartą TP-Link

Witam mam proglem z kartą sieciową TP-LINK WN551G. Przy włączaniu komputera karta nie chce załapac i wyskakuje błąd “Kod 10”, ale wystarczy że wyłącze i włącze w ustawieniach karte i wszystko jest OK, lecz nie w tym problem… Po włączeniu komputera karta łapie zasięg i łączy się z nadajnikiem, lecz po jakichś 3-4min traci zasięg i na tym kończy się zabawa… żeby zasięg wrucił muszę uruchomic komputer od nowa lecz znowu po 3-4 min karta traci zasięg i znów kończy się zabawa… Prosił bym o małą pomoc, porade co z tym fantem zrobic. Dodam że próbowałem formata, wymieniałem też karte u interneto-dawcy na nową lecz to też nie pomaga…

może jakieś zakłócenia pomiędzy nadajnikiem a kompem?

może karta jest nieprawidłowo zainstalowana (software lub hardware)?

może z systemem coś nie OK?

może coś złapałęś?

wątpię… to raczej nie możliwe bo nie wykrywa żadnych sieci, a wykrywało kiedyś 4 z czego 3 to były konkurencja

stery próbowałem instalować X razy ciągle to samo… dodam że pobrałem najnowsze ze strony producenta ale i tak to samo…

dosłownie 30min temu skończyłem formata, to odpada…

Wiem że będzie to uznane za spam, ale zależy mi na rozwiązaniu tego problemu…

Dodam jeszcze że posiadam płyte główną ASUS K8U-X i ostatnio przez przypadek wyskoczyła mi bateryjka od biosu i od tego czasu zaczęły się te problemy… bios się zrestartował a z nim pewnie jakieś ważne opcje, tyle tylko że nie wiem jakie i jak sobie z tym poradzić…